To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Napęd z silnikiem w kole - Projekt na pakiet li-ion do falcona

kloclukas - Śro 18 Paź, 2017
Temat postu: Projekt na pakiet li-ion do falcona
Witajcie. Ma ktoś z was jakiś projekt do wykonania pakietu napewno 20s do falcona??
Wiem ze wejdzie tam spokojnie 320 sztuk ze sterownikiem pod ramą i taki własnie bede mieć, ale gdzieś słyszałem, że max mozna upchac tam 380 ogniw. Czy jest to prawda?? Nie wiem dlatego pytam. Pakiet ma byc w koszykach tych standardowych. Mam do dyspozycji 400 szt.
Pozdrawiam Łukasz.

qaz33 - Czw 19 Paź, 2017

To zalezy jakich koszykow uzywasz. Mi wchodzi 320 sztuk i sabvoton do srodka i jeszcze jest duzo miejsca. Z sterownikiem na zewnatrz pod rama to 400szt powinno dac rade bez problemu
kloclukas - Czw 19 Paź, 2017

No takie 2cmx2cm bez tych zaczepow koszyki, holdery jak to zwą :-) akurat mam 3x, 2x, i 1x wiec moge sobie je skladac dowolnie. Potrzebuje jakis projekt budowy takiego aku. Wiem ze ktos mial taki schemacik zeby na styk wepchnac aku w falconica :-)
qaz33 - Pią 20 Paź, 2017

najmniejsze jakie widzialem maja 18.9mm. Kupowalem takie w zestawach 7x5 i 7x3 zeby do falcona ladnie weszlo. Wtedy na szerokosci jest 18.9x7=132.3mm. Mozna tez takie cos samemu wydrukowac na drukarce 3d jak masz gdzies dostep albo poprosic kogos na forum
Ebisef - Pon 30 Paź, 2017

qaz33 napisał/a:
Kupowalem takie w zestawach 7x5 i 7x3 zeby do falcona ladnie weszlo.

Gdzie zakupiłeś takie holdery :wink: ?

qaz33 - Pon 30 Paź, 2017

ja akurat kupowalem bezposrednio w chinach ale mozesz sie spytac arka areckiego bo on bodajrze tutaj handluje tymi samymi wlasnie
Ebisef - Pon 30 Paź, 2017

qaz33 napisał/a:
ja akurat kupowałem bezpośrednio w chinach

A podałbyś namiary na sprzedającego ?

qaz33 - Wto 31 Paź, 2017

ale ja kupowalem na taobao. Sprzedawcy tam nawet po angielsku nie gadaja. Jak chcesz to ci odsprzedam swoj jeden zestaw do falcona w grudniu jak wroce do kraju


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group