To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Propozycja zmiany widomości PW

glebor - Śro 15 Lis, 2017
Temat postu: Propozycja zmiany widomości PW
Witam. Jest jakaś szansa na grupowanie wiadomości, czyli np. użytkownik xxx pisze do mnie, potem użytkownik yyy pisze, potem zzz pisze, potem znowu piszę uuu, hhh, i znowu xxx coś napisał i teraz trzeba kopać po wszystkich postach i stronach, kto co pisał i fajnie byłoby wejść we wiadomość od xxx i mieć tylko wyświetlane czyli jedna wiadomość pod drugą od danego użytkownika. Bo tak to na PW robi sie niezły bałagan :D
leszcz - Śro 15 Lis, 2017

Jeśli nie ma takiego moda do forum to wystarczy mieć gmaila i na początku nowego kontaktu prosić o maila zamiast odpowiedzi PW.
glebor - Śro 15 Lis, 2017

I tak chyba trzeba robić, tylko muszę poogarniać spam...
leszcz - Śro 15 Lis, 2017

Na gmailu mam podpiętych kilka innych skrzynek (tlen.pl, itp) i googiel nawet z nich pięknie spam wybiera więc na prawdę warto się przenieść na gmaila. Raz 10 dni nie używałem skrzynki (mam ponad 10 lat) i po powrocie miałem 2 maile w odebranych :)
Arbiter - Nie 19 Lis, 2017
Temat postu: Re: Propozycja zmiany widomości PW
jeśli są jakieś sil;niki forum które mają takie grupowanie lub dodatki do phpbb to mógłbym spróbować powalczyć
Anonymous - Pon 20 Lis, 2017

jeśli na bieżąco odbiera się pocztę, to wydaje mi się, że nie ma takiej potrzeby ;)
djmarcin56 - Wto 21 Lis, 2017

Też jestem za bo napewno by to ułatwiło rozmowy na forum na pw bo tak to trzeba wszystko cytować i ogólnie jest popierdóła jeśli ktoś więcej pisze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group