To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Akumulatory bidon na ogniwach sanyo BL/GA

noder - Sob 13 Sty, 2018

Akumulator 36V super się sprawdza, wszedł na styk w ramę 17".
acmen - Sob 07 Kwi, 2018

Podaj mi proszę maila, wyślę Ci projekt ogniwa do wyceny. Dzięki
glebor - Nie 08 Kwi, 2018

momentbajk@gmail.com

Na zwykłej poczcie mam tyle spamu z chin, że nie jestem w stanie dostrzec już żadnej prywatnej wiadomości...

piotrrs11 - Pon 09 Kwi, 2018

Użytkuje aku od okolo miesiąca i mogę z czystym sumieniem polecić.
Nic się "nie telepie" w środku, nawet mocowanie bidona o dziwo trzyma wyśmienicie, w razie czego nitonakrętki gotowe.
Wszystko co potrzebne do montażu w zestawie.

Bajk śmiga jak szalony.

glebor - Pon 09 Kwi, 2018

Ja dzisiaj polatałem po mieście z bidonem, zacząłem testować zasięg nie oszczędzając go zbytnio a musiałem się dzisiaj przejechać po części 23km w jedną stronę. Manetka na maxa i banan na twarzy, jechałem przez centrum łodzi w godzinach szczytku o 14 i powrót o 16,15. Vmax na poziomie 38-42km/h cały czas i pedałowałem głównie po to, aby pas działał, żeby nie trzymać manetki, dowalałem w pedały tylko na starcie i podczas wyprzedzania na trasie kolumny rowerów z pod sygnalizacji. Cały czas kogoś wyprzedzałem, więc najpierw trzeba było przyhamować, puścić rowery z naprzeciwka i po garach na maxa i tak co 100m... Na zesatwie 350W po przejechaniu 45km napięcie z 54V, bo wyżej się nie zdążył naładować spadło do 48V. Jestem mile zaskoczony zasięgiem, bo gdyby jechać z vmaxem i trochę go wspomóc na trasie utrzymując prędkość przelotową na poziomie 38km/h jest do osiągniecia ok 80km. Ja jestem osobą lekką (65kg) ale, że przy tej prędkości (~40km/h) jest taki zasięg, to sie nei spodziewałem. Myślałem, że w drodze powrotnej będę się zbliżał do 43V, a tutaj niespodzianka.

Cóż nowe sanyo GA robią porządną robotę :)





Arbiter - Pon 09 Kwi, 2018

Silnik 350W? I bez pedałowania jakby się różniły pomiary?
glebor - Wto 10 Kwi, 2018

Przy tym co dopedalowalem dało może z 5km wiecej... ja raczej pomagalem tylko przy ruszania z miejsca i wyprzedzaniu.
WojtekErnest - Wto 10 Kwi, 2018

Lekki zestaw i b.dobre wyniki.
Niech to da do myslenia tym, którzy robią o 50 % cięższe zestawy i o 100 % droższe aby osiągnąć porownywalny wynik albo szybszy o 5 km/godz.
Warto konstrulowac optymalnie....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group