To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Jaki projektor niskobudżetowy do kina domowego ?

tas - Czw 07 Gru, 2017

najtańszy
umbur - Czw 07 Gru, 2017

Cytat:
no i Optoma stoi w domu, faktycznie nówka, no wiec mam do was jeszcze jedno pytanie dotyczące kabla hdmi wiem że jest to bardzo istotne żeby nie tracić na jakości, doradzacie jakieś cudo 10 metrowe bo oglądam i widzą że chwalone są takie za 50zł i za 500zł, głupi z tego jestem :roll:

Sygnał jest cyfrowy, nie analogowy, więc żadnej różnicy nie ma.

Przemek - Czw 07 Gru, 2017

no i wszystko , dzięki
tkoko - Czw 07 Gru, 2017

umbur napisał/a:
Cytat:
no i Optoma stoi w domu, faktycznie nówka, no wiec mam do was jeszcze jedno pytanie dotyczące kabla hdmi wiem że jest to bardzo istotne żeby nie tracić na jakości, doradzacie jakieś cudo 10 metrowe bo oglądam i widzą że chwalone są takie za 50zł i za 500zł, głupi z tego jestem :roll:

Sygnał jest cyfrowy, nie analogowy, więc żadnej różnicy nie ma.


Nie tak do końca :lol: Przy 10 metrach może być różnie. Niemniej jednak, dopóki obraz "idzie płynnie, nie kratkuje, nie "staje" to czy jest za 50 czy 500zł, nie ma znaczenia.

umbur - Czw 07 Gru, 2017

tkoko napisał/a:
umbur napisał/a:
Cytat:
no i Optoma stoi w domu, faktycznie nówka, no wiec mam do was jeszcze jedno pytanie dotyczące kabla hdmi wiem że jest to bardzo istotne żeby nie tracić na jakości, doradzacie jakieś cudo 10 metrowe bo oglądam i widzą że chwalone są takie za 50zł i za 500zł, głupi z tego jestem :roll:

Sygnał jest cyfrowy, nie analogowy, więc żadnej różnicy nie ma.


Nie tak do końca :lol: Przy 10 metrach może być różnie. Niemniej jednak, dopóki obraz "idzie płynnie, nie kratkuje, nie "staje" to czy jest za 50 czy 500zł, nie ma znaczenia.

Panikę siejesz. :smile:

Anonymous - Czw 07 Gru, 2017

To jest tak, jak z kablami do głośników. Ponoć są tacy audiofile, którzy czują różnicę w dźwięku miedzy kablami miedzianymi, a takimi ze złota, czy platyny.
Ja mam pierwszy stopień słuchu muzycznego. Rozróżniam, kiedy grają, a kiedy nie ;)

Przemek - Czw 07 Gru, 2017

zeeltom napisał/a:
Rozróżniam, kiedy grają, a kiedy nie ;)

ja mam tak z kolorami rozróżniam dwa, fajny i niefajny

Anonymous - Czw 07 Gru, 2017

To nie tak... facet rozróżnia 3 kolory. Fajny, pedalski i ch.jowy ;)
pawextelinfo - Czw 07 Gru, 2017

tkoko napisał/a:
umbur napisał/a:
Cytat:
no i Optoma stoi w domu, faktycznie nówka, no wiec mam do was jeszcze jedno pytanie dotyczące kabla hdmi wiem że jest to bardzo istotne żeby nie tracić na jakości, doradzacie jakieś cudo 10 metrowe bo oglądam i widzą że chwalone są takie za 50zł i za 500zł, głupi z tego jestem :roll:

Sygnał jest cyfrowy, nie analogowy, więc żadnej różnicy nie ma.


Nie tak do końca :lol: Przy 10 metrach może być różnie. Niemniej jednak, dopóki obraz "idzie płynnie, nie kratkuje, nie "staje" to czy jest za 50 czy 500zł, nie ma znaczenia.


U mnie przy 10m tanim kablu nie bylo sygmału z kompa :(

Anonymous - Czw 07 Gru, 2017

A ja miałem sygnał USB z kamery po skrętce po 10 metrach. No i?
WojtekErnest - Pią 08 Gru, 2017

Nie mówcie że nie ma różnic przy tak dlugim kablu HDMI..
Tym bardziej że nakłada się na to praca nadajnika i odbiornika dwóch urządzeń.
W jednym przypadku taki kabel moze działać w innym transmisja moze być wolniejsza a innym nie przejdzie testu negocjacji prędkości i nic nie będzie.

umbur - Pią 08 Gru, 2017

WojtekErnest napisał/a:
Nie mówcie że nie ma różnic przy tak dlugim kablu HDMI..
Tym bardziej że nakłada się na to praca nadajnika i odbiornika dwóch urządzeń.
W jednym przypadku taki kabel moze działać w innym transmisja moze być wolniejsza a innym nie przejdzie testu negocjacji prędkości i nic nie będzie.

Chodziło mi o to, że nie będzie różnicy w jakości obrazu. Jak będzie zrywać połączenie, to będzie przecież widać od razu.

Przemek - Pią 08 Gru, 2017

kupiłem idąc owczym pędem, ponad 100 osób go kupiło mam nadzieję że ktoś się z nich na tym znał a nie kupowali tak jak ja bo dużo osób kopiło :sad: ten kabel
Tomas - Pią 08 Gru, 2017

Mega tani widzę. Napisz jak się sprawuje bo wygląda na mały przekrój. Ja mam kabel 10m (też był dosyć tani) ale jest mega gruby jak na hdmi i działa.
tkoko - Pią 08 Gru, 2017

Przemek napisał/a:
kupiłem idąc owczym pędem, ponad 100 osób go kupiło mam nadzieję że ktoś się z nich na tym znał a nie kupowali tak jak ja bo dużo osób kopiło :sad: ten kabel


Jeżeli faktycznie obsługuje 4K to nie będzie problemu, a gdyby nawet, to do 14 dni możesz go zwrócić .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group