To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Jaki projektor niskobudżetowy do kina domowego ?

Przemek - Nie 07 Sty, 2018

trochę czasu minęło wiec mogę obiektywnie podsumować zakup leżakowanej Optomy
na początku z uwagi a brak kabla hdmi jechałem na 10 metrowym kablu d-sub obraz był zadowalający gdyby tylko mój net dawał rade z przesyłem 1080p to by było pięknie ale w czasie kiedy podpisywałem umowę z dostawcą korzystałem ze słabego strumienia do poczty no i oczywiście dla forum.. niestety by oglądać filmy komfortowo bez rżnięcia pozostaje mi 720p, kabel hdmi ten linkowany wyżej poprawił obraz znacząco, w zasadzie można powiedzieć jak dla mnie petarda,, nie jestem w stanie porównać obrazu do telewizora bo to całkiem inna bajka/liga to jak porównać wypasionego mercedesa dostawczego do mercedesa typu szporta, każde z nich służy do czegoś innego i już jestem pewien że porównywanie rzutnika do telewizora jest jakimś nieporozumieniem no chyba że ma się telewizor +- 300" to oczywiście wygrywa ... no sam nie wiem gdzie trzymać taki wyświetlacz za 100000zł , podsumowując zakup uważam za mega udany zresztą wskazuje na to licznik lampy który to z 8h podskoczył do przeszło 100h w jakiś miesiąc , a gdzie tam 2500-, 5000h
pozdrawiam i zachęcam do zakupu mile urozmaicenie na długie zimowe wieczory
ps.. czas się brać za kończenie roweru bo zjedzą go w końcu kornik



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group