To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Ja włączyć sterownik

historyk - Wto 05 Gru, 2017
Temat postu: Ja włączyć sterownik
Jest oto taki sterownik kupiony https://www.ebay.co.uk/it...2?ul_noapp=true no i mam problem z uruchomieniem jego, domyślam się że trzeba kable zewrzeć jakieś żeby uruchomić sterownik ale jakie ?? ktoś może spotkał się z takim sterownikiem ??
tas - Wto 05 Gru, 2017

E door lock cable - pojedynczy czerwony przewód z białą złączka - jeśli go połączysz z +BAT to się sterownik uruchomi
historyk - Śro 06 Gru, 2017

czerwony z białym podłączyłem i nadal nie działa, tam są da białe kable na obu były próby robione, jak by można jeszcze inaczej pokombinować ??
tas - Śro 06 Gru, 2017

pojedynczy czerwony przewód z białą złączka - jeśli go połączysz z +BAT to się sterownik uruchomi.
Nic nie mówię o białym przewodzie ;)

historyk - Pią 08 Gru, 2017

ok zrobone, kabelki podłączone ale nadal coś nie działa, silnik uruchomi się tylko wtedy kiedy połączę dwa białe kabelki do ustalenia kierunki obrotu koła ale manetka nadal nie działa. Może dodatkowo trzeba jakoś połączyć kabelki w "Anti-theft Alarm Cables" ?? A może coś z manetką nie tak, jak to sprawdzić ??
Anonymous - Sob 09 Gru, 2017

Sprawdzasz na manetce czy jest 5V i na przewodzie sygnałowym powinno się zmieniać w granicach 1-4V.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group