To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kupię, zamienię, szukam - [K] Rękaw termokurczliwy 200 - 220mm na płasko

Mikkonen - Nie 17 Gru, 2017
Temat postu: [K] Rękaw termokurczliwy 200 - 220mm na płasko
Witam,

Kupię rękaw termokurczliwy do pakietu 13s5p, do obudowy bidonowej Hailong. Optymalna szerokość na płasko 200 - 220 mm. Długość min 0,5m ale chętnie wezmę 1m jeśli będzie taka możliwość.

wibi - Nie 17 Gru, 2017

W obudowie Hailong masz przecież koszyk dostosowany do obudowy więc po co ci rękaw?
Mikkonen - Nie 17 Gru, 2017

Muszę w jakiś sposób ochronić połączenia między ogniwami oraz przewody od bms przed przetarciem. Koszyk nie siedzi w obudowie idealnie sztywno, ma on pewien niewielki luz.
wibi - Pon 18 Gru, 2017

Ja mam już zgrzany pakiet 13s5p w koszyku do obudowy Hilong i BMSa mam zamiar ułożyć na wierzchu "kosza" i przykleić taśmą klejącą na osnowie płótna (bywają koloru czarnego lub srebrnego). Możesz też wykorzystać butelkę z PCV taką 5 litrową,wyciąć potrzebny ci pasek a następnie "rozprostować" karby-kształtki na powierzchni tego paska, ogrzewając go na jakiejś ramie. Ja użyłem do tego podnośnika samochodowego,grzejąc i rozciągając, następnie po ochłodzeniu i włożeniu baterii ponowne nagrzewanie albo opalarką albo suszarką do włosów spowodować kurczenie.
Mikkonen - Wto 19 Gru, 2017

Nieaktualne, zamówiłem u chińczyków. Do tego czasu pojeżdżę z koszykiem zabezpieczonym papierem :) Stosowanie butelek PET to półśrodek - ja wolę poczekać na przesyłkę i zrobić sobie porządnie.
Krakusik - Śro 24 Sty, 2018

Proszę daj linka do sklepu
pigmej181 - Czw 25 Sty, 2018

Posiadam taki rękaw koloru czarnego średnica 220mm
ICE - Czw 25 Sty, 2018

pigmej181, na jaką szerokość pakietu da się nałożyć taki rękaw?
pigmej181 - Pią 26 Sty, 2018

6 do 7 ogniw w koszykach na szerokość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group