To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kupię, zamienię, szukam - Kupię rower elektryczny ebike - samoróbkę

michalb84 - Pon 25 Gru, 2017
Temat postu: Kupię rower elektryczny ebike - samoróbkę
Poszukuję roweru elektrycznego o mocy przekraczającej minimum 1kw z bateriami solidnym zasięgu i prędkości dla faceta o masie około 90 kg, 180 wzrostu . Oferty proszę przesyłać pod ogłoszeniem lub na priv

Cena do uzgodnienia,ale wstępnie max 4-6 k

Pozdrawiam

michalb84 - Czw 11 Sty, 2018

up :)
pawextelinfo - Czw 11 Sty, 2018

A może taki?

https://www.olx.pl/oferta...67-IDqbbfr.html

Stanek271 - Czw 11 Sty, 2018

No ten całkiem przyzwoity, gdzie można go obejrzec na żywo?
pawextelinfo - Pią 12 Sty, 2018

Na sklepie Żywiec ul Dworcowa 48
michalb84 - Pią 12 Sty, 2018

Fajny, tylko nie mój budżet :)


pawextelinfo napisał/a:
A może taki?

https://www.olx.pl/oferta...67-IDqbbfr.html

glebor - Wto 16 Sty, 2018

Co byś powiedział na mojego białego górala:
glebor - Wto 16 Sty, 2018

Co byś powiedział na mojego białego górala:

Ja ważę 65kg, ale sterownik masz 48V 30A max 1500W. Moc ciągła 500-800W. Vmax ze mną 54km/h, z cieższą osobą na pewno do 45km/h poleci bez problemów.

Skrzynka mieści 130 ogniw panasonic NCR18650A. Przebieg ok 7-9 tys, czyli w sumei niewiele jak na mocnego fula i 130 ogniw. Ja jestem lekki i ltany był głównie po ścieżkach asfaltowych na tempomacie, więc wybity nie jest... Nie będę pisał głupot, ze ma 500km, bo tyle jak sie człowiek uprze to zrobi w tydzień na ebajku.

Z mechaniki wszystko działa, hamulec z przodu SLX brm675 amor z tyłu rockshox, rama łożyskowana, bez luzów, przedni amor gila może du^^ nie urywa, ale coś tam tłumi.

oponki z tyłu schwalbe, z przodu chyba też w dobrym stanie, klicki tarcze są wszystko sprawne.

Zasięg w zależności od vmaxa przy 54km/h bez pedałowania minimalnie 50km, aczkolwiek nie wykluczone, że znacznie więcej, nigdy nie jeździłem do końca. Jak zaczniesz pedałować i utrzymasz ok 35-40km/h to 100 powinien zrobić.

Jedyne, co przydało by się ogarnąć, to wymienić wolnobieg na DNP - już mam bo jesienią przyszedł z chin na 11z i zmienić dźwigienkę z 9rz srama na 7rz shimano, aby śmigał z wolnobiegiem i wyregulować.

Propozycja, to 4,5 tys za fulla z dobrym damperem, nine continentem i pojemnym akumulatorem, wydaje sie być sensowna. Rower tak jak go zrobiłem, tak gdy tylko jest pogoda, człowiek wsiada włącza guzik i jedzie. Nigdy nic się nie zepsuło - jak to w elektrykach bywa, prostota i bezawaryjność...



Jak chcesz, to zapraszam na jazdę próbną, tylko niech śnieg opadnie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group