To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hulajnoga elektryczna - Przeróbka hulajnogi RAZOR E100 PC

Anonymous - Sob 03 Lut, 2018

I wystarczy, to nie bolid F1 ;)

Dalsza robota i przymiarki. Okazało się, że mam dwa kontrolery, ale nie identyczne, muszę poszukać takiego samego, lub kupić dwa identyczne.







Mój nowy pomysł na siedzenie spowoduję powstanie dużego miejsca na akumulatory, kontrolery i schowka na piwo ;)

Anonymous - Śro 07 Lut, 2018

Mam już dwa identyczne kontrolery, czekam jeszcze na kanapę i ruszam dalej ;)


Anonymous - Sob 10 Lut, 2018

Kanapa dojechała. Wstępne przymiarki ;)


lobudek - Sob 10 Lut, 2018

zeeltom, komicznie to wygląda :)
PS: bez obrazy oczywiście ;)

Rysiekkk - Pon 12 Lut, 2018

śmisznie, oryginalnie :cool:

że tak zapytam - dorosły chłop będzie tym jeździł ?
czy to budowane dla jakiegoś dzieciaka ?

Anonymous - Pon 12 Lut, 2018

Buduję dla siebie ;) Czyli dorosły, ale, że kanapa długa, to będzie można przed sobą posadzić dzieciaka ;) Co prawda moje dzieciaki są już dorosłe, a i wnuk już nie jest przedszkolakiem, ale może jakieś dziecko kiedyś z tego skorzysta :)
Biorąc pod uwagę moc sterowników (2x350W), to może mieć niezłego kopa na starcie. Ale wszystko wyjdzie w praniu. Dziś spróbuję zamontować kanapę. Wstrzymywał mnie brak odpowiedniego płaskownika pod mocowanie kanapy. O ile mnie nie zasypie śnieg przed garażem, bo zaczęło sypać ;)

Anonymous - Wto 13 Lut, 2018

Powoli, po ścianie... ;)




Anonymous - Śro 14 Lut, 2018

Nogi już są, teraz tylko przyspawać do ramy ;)


Yin - Śro 14 Lut, 2018

Fajny pomysł z tymi dwoma kolami z tyłu, podsunęło mi to pomysł na układ odwrotny z delty na tadpole - dwa z przodu, pomiędzy kołami na kierownicy koszyk na zakupy, całość z pochylaniem dzięki jednemu punktowi obrotu w główce ramy.
Anonymous - Śro 14 Lut, 2018

Muszę trochę przerobić mocowanie tych "nóżek". Będzie to przykręcane do kanapy, ale z nakrętkami. Gwintowanie blachy nie zdaje egzaminu, jest za cienka. Trzeba przełożyć śruby od środka kanapy i jest to nieco kłopotliwe, ale już patent jest i jutro to przerobię. Spawanie odpada ze względu na cienką blachę, gąbkę w środku, no i było by nierozbieralne, gdyby coś ;)
Anonymous - Czw 15 Lut, 2018

Mechanika jakby skończona, trzeba się brać za elektronikę ;)






lobudek - Pią 16 Lut, 2018

Jazda próbna była?
Anonymous - Pią 16 Lut, 2018

Na Flinstona była :) Nie obsadziłem jeszcze elektroniki :)
lobudek - Pią 16 Lut, 2018

zeeltom, na Flinstona się nie liczy ;)
Anonymous - Pią 16 Lut, 2018

No to musisz poczekać, bo trochę czasu się z tym obsadzaniem elektroniki zejdzie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group