To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - Sur Ron Firefly- chiński dirt ebike o mocy 6Kw od 2000 USD

Inc0 - Nie 06 Paź, 2019

za 18k to mam motocykl i to kozacki
R432 - Nie 06 Paź, 2019

No za tą cenę motorower to przesada, zwłaszcza, że super soco na kat.B czyli 125 kosztuje niewiele więcej (ale bardziej zmulone jest).

Miałem okazję pojeździć sur ronem i jest naprawdę fajny - lekki, zrywny. Za 10k może bym się skusił.
No cóż trzeba liczyć, że szybko komuś się znudzi i pojawią się używane na przyszły sezon :)

hetm4n - Nie 06 Paź, 2019

Za 18k "nowy" motocykl (motocross) o podobnych parametrach prędkość/ przyspieszanie to raczej będzie ciężko. Choć nie wiem do jakiego odpowiednika spalinowego to porównać. Np honda CRF110 kosztuje ok 10tyś, zaś CRF250 już 32tyś. KTM 125 31tyś. Dodatkowo remonty co ileś motogodzin co zwiększa roczny koszt użytkowania. Zaś takim SUR Ronem na legalu se pojeździsz po górach , lasach i wszędzie tam gdzie niewolno wjeżdżać spalinowym.
R432 - Nie 06 Paź, 2019

Cake Kalk wydaje się czymś po środku między sur ron a super soco, natomiast cena 14k euro skutecznie powstrzymuje przed wyborem.
Redaktor1966 - Sob 20 Lut, 2021

Wyrafinowane rowery elektryczne w przystępnej cenie
Na Europę




Polskie skuteryelektryczne


Marek33k - Śro 14 Kwi, 2021

SurRon wyglądem jest zajebisty ale osiągi już nie takie cacane .
Super sprzęt dla małolata 160cm wzrostu i wadze 66kg .

Jak patrzę na ludzi o wzroście 175cm siadających na SurRonie to wyglądają jak na zabawce jakiejś , ten sprzęt projektowany dla Azjatów 155cm wzrostu chyba .

Jest zapowiedź modelu dla dorosłych SurRon Storm 520Nm i bateria 4300Wh
cena około 39k zł

dinusss - Śro 02 Lis, 2022

Naprawdę fajny e-moto-bike. Zastanawiam się sam nad sciągnięciem takiego kontenera. Teraz to przyszłość pojazdy na prąd.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group