To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Rapid 1 od E-biker.pl - opis i ustalenie przyczyn usterek

arek_arecki - Nie 04 Lut, 2018

Tomas napisał/a:
Tytuł tego tematu powinien zawierać nazwę wykonawcy. Wujek google pomoże


czy wszyscy forumowicze są tego samego zdania?

umbur - Nie 04 Lut, 2018


ap0f1s - Nie 04 Lut, 2018

Też jestem za. Nie uczciwość i cwaniactwo trzeba eliminować.
arek_arecki - Nie 04 Lut, 2018

zrobione
za zgodą właściciela roweru

Poza tym uważam, że na pierwszej stronie forum powinien znależć się dział:

Nierzetelne świadczenie usług wykonywania ebike'ów, baterii

gdzie będą lądować wszystkie tego typu historie, oczywiście poparte dokumentacją foto i opisem

niestety nie ode mnie to zależy
to temat dla moderatorów

Czy temat zostanie potraktowany poważnie? czas pokaże....

SebaEVbig - Nie 04 Lut, 2018

Witam wszystkich serdecznie. To co zobaczyłem to jest jakaś masakra. Jeszcze z miesiąc temu chciałem kupić ten zestaw s~2000 ponieważ nie do końca byłem przekonany co do doboru komponentów. Jedak zrezygnowałem i znalazłem silnik tu w sklepiku forumowym. Z góry dziękuję kolegom z forum za pomoc i udzielane rady. Bardzo pomógł mi Pan Tas i Sietaz.
Porada dla wszystkich chętnych posiadania własnego wymarzonego pojazdu elektrycznego: nie bójmy się pytać. Moim zdaniem najlepsza droga do złożenia ebika to zrobić go samemu.
Jest tylko jeden problem. I nikt z forumowiczów w nim nie zaradzi. Nie ma na to lekarstwa. Watowica złośliwa i tak Was dopadnie.

Elektrotonus - Nie 04 Lut, 2018

arek_arecki napisał/a:


Poza tym uważam, że na pierwszej stronie forum powinien znależć się dział:

Nierzetelne świadczenie usług wykonywania ebike'ów, baterii

gdzie będą lądować wszystkie tego typu historie, oczywiście poparte dokumentacją foto i opisem
.


Arku jest taki temat ale dotyczy innego przypadku. Faktycznie niech Moderatorzy stworzą taki dział. Oby było jak najmniej tematów w nim.

https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009

tas - Nie 04 Lut, 2018

zeeltom tworzy działy, ja co najwyżej mogę przenosić posty i tematy :)
arek_arecki - Nie 04 Lut, 2018

tas napisał/a:
zeeltom tworzy działy, ja co najwyżej mogę przenosić posty i tematy :)


No to juz chyba ma pole do popisu ;-)

A ja sie grzecznie pytam
Kto to promuje, dlaczego I za jaka kase
Na tym forum takie produkcje powinny zostac zniszczone przez najbardziej doswiadczonych
A wszyscy siedza cicho
Dlaczego???
Co bedzie gdy ktos straci zycie lub zdrowie?
Tez beda siedziec cicho?

Pytam, bo to co zobaczylem przerazilo mnie, czy kasa I zysk jest wazniejszy od ludzkiego zycia I zdrowia?

Jesli tak, to chyba nie nadaje sie do tego biznesu
Ppzdrawiam

Elektrotonus - Pon 05 Lut, 2018

arek_arecki napisał/a:


A ja sie grzecznie pytam
Kto to promuje, dlaczego I za jaka kase
Na tym forum takie produkcje powinny zostac zniszczone przez najbardziej doswiadczonych
A wszyscy siedza cicho
Dlaczego???
Co bedzie gdy ktos straci zycie lub zdrowie?
Tez beda siedziec cicho?
...


Właścicielem forum jest Arbiter, zatem niech On się zastanowi , czy powinien nadal współpracowac z tak nie solidnym podmiotem jak Battery Guru. Może dostał ofertę nie do przebicia przez inne firmy za baner, może wiąże go umowa nie do zerwania ?

Firma e-biker natomiast jest znana ze sprzedaży zestawów do samodzielnej elektryfikacji, więc tu o jakość montażu dba sam klient końcowy, konstruktor roweru.

Nie wiadomo ile osób z forum faktycznie widziało gotowe ebajki dużej mocy złożone przez e-bikera. Dlatego cisza w temacie aż do teraz. Dobrze, że właściciel roweru zgodził się na upublicznienie danych niesolidnego producenta. Niech ten wątek będzie przykładem dla wszystkich budujących mocne rowery, jak się tego nie powinno konstruować i dlaczego warto najpierw zasięgnąć opinii i poczytać, a nie od razu wydawać pieniądze. Duże pieniądze.

Pan Konrad z e-bikera prowadząc videoblog wypada na prawdę profesjonalnie dla osób nie mających doświadczenia z budową ebików. Zobaczymy jak się będzie sytuacja rozwijała dalej po tym demaskującym niską jakość wykonania jego rowerów wątku. Mam nadzieję, że się odezwie na forum i zabierze głos w dyskusji.



Łukasz

WojtekErnest - Pon 05 Lut, 2018

szybcior napisał/a:
..
Pan Konrad napewno ustosunkuje sie do tego, jesli ten watek pojawi sie na promowanej przez niego fejsbukowej grupie

http://facebook.com/profi...=content_filter

Są już dwa wpisy z linkiem na forum.

Azazel - Pon 05 Lut, 2018

Też nie mogę się doczekać gdy wypowie się ktoś z ebikera. A wydaje mi się że jest tu na forum więcej osób z ebikera albo batteryguru niż wspomniany wcześniej Pan Konrad. Ciekawe czy ktoś znajdzie na tyle odwagi żeby wziąć te oskarżenia na klate. Przecież to będzie zwyczajny lincz na forum heh ale cóż... Za błędy trzeba płacić. W szczególności tak nie uczciwe zachowanie powinno zostać napiętnowane. A właściciel roweru powinien się starać o zwrot kosztów jak nie odszkodowanie z tytułu wadliwego produktu.
Eski - Pon 05 Lut, 2018

Najlepiej to chyba by bylo oddać kase grzecznie przeprosić i wiecej już nic nie budować :) Chyba , żadne tłumaczenia nic nie zmienia przy tak wielu zaniedbaniach.
Elektrotonus - Pon 05 Lut, 2018

Na FB rozgorzała dyskusja.Sam główny zainteresowany , podobnie jak na forum milczy.
sunman - Pon 05 Lut, 2018

Kondrad jest specem od marketingu w mojej ocenie bo promuje swoj sklep b. Dobrze. Ciekawe jak wyjdzie z tego bo jakos bedzie musial "powalczyc w internetach".

Kupuje popcorn i serial czas zaczac ;) )

Majster - Pon 05 Lut, 2018

Ja jestem w szoku, jak można coś takiego sprzedawać. Cała konstrukcja wyjątkowo niebezpieczna dla zdrowia i życia, dodatkowo blisko mocowanie baterii sprzyja pożarowi baterii.

Takie mocne konstrukcje powinny być wykonywane przez osoby które mają już doświadczenie i wiedzą jak zrobić bezpieczną konstrukcję.

Ja żądałbym zwrotu pieniędzy za ten szajz, "reklamował" wszystkim jakie podejście do klienta ma firma. A jak nie to sąd - myślę że na forum jest wystarczajaco dużo specjalistów żeby ocenić czy rower jest zrobiony dobrze czy nie :) .

Także moze firma ebiker.pl ma ładną stronę, ale sprzedaje szmelc. Dodam że torba na baterie którą kupiłem na stronie rozerwała się przy pierwszej jeździe :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group