To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Usunięcie wątku dotyczącego roweru Marek_b57 na jego prośbę

Arbiter - Nie 18 Lut, 2018
Temat postu: Usunięcie wątku dotyczącego roweru Marek_b57 na jego prośbę
Na prośbę Marek_b57 wyrażoną w tamtym wątku, uczyniłem wątek niedostępnym. Cieszę się że forum pomogło w rozwiązaniu sytuacji pomiędzy stronami.


Marek_b57 napisał/a:
Cześć,

Minęło już trochę czasu od rozpoczęcia tej dyskusji i emocje zdecydowanie opadły. Przyznaję, że poniosly mnie nerwy i troche za bardzo rozpetala sie ta gownoburza.

Ostatecznie odbyłem z Konradem spokojna rozmowę i sprawa będzie rozwiązana dla mnie satysfakcjonująco.

Tymsamym jako klient i wlasciciel roweru ktory którego dotyczy ta sprawa bardzo prosze admina o usuniecie tego watku wraz ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Temat jest juz nieaktualny.
Pozdrawiam Marek


Edit Arbiter: zmiana nazwy wątku na "Usunięcie wątku dotyczącego roweru Marek_b57 na jego prośbę "

Arbiter - Nie 18 Lut, 2018

dla przejrzystości sytuacji Marku potwierdź proszę że usunięcie wątku jest na Twoją prośbę bo stary wątek w którym dodałeś swój wpis nie jest już dostępny dla użytkowników
sirgregs - Nie 18 Lut, 2018

cenzura? ... za pieniądze?
a ja naiwny przez tyle lat myślałem że to forum jest w porządku ...

wwojciech - Nie 18 Lut, 2018

Nie pasuje kopać pod sponsorem banerów. Na pewno to była jednostkowa wpadka i nie warto z tego robić szumu.
ap0f1s - Nie 18 Lut, 2018

Rozumiem dogadanie się z firmą i właściciela roweru, ale temat powienien być na forum, że taka a taka firma robi tego typu rzeczy. Zamiatanie wszystko pod dywan nie jest dobre.
tas - Nie 18 Lut, 2018

Zastanawia też fakt od kiedy można prosić o usuwanie nie swoich tematów.
Autorem tematu był arek_arecki, nie Marek_b57.
Temat nie łamał regulaminu oraz nie był zgłaszany do moderacji.

maran_hand - Nie 18 Lut, 2018

sirgregs napisał/a:
cenzura? ... za pieniądze?
a ja naiwny przez tyle lat myślałem że to forum jest w porządku ...


To jest nas dwóch :(

Arbiter, nie kojarzę tego wpisu który zacytowałeś, być może nie zdążyłem go przeczytać. Za to wydaje mi się, że był inny w którym Marek_b57 mówił, że dogadał się z Conradem, rower ma być naprawiony i w związku z tym prosi o zamknięcie wątku a nie jego usunięcie. No ale w związku z tym że screena nie mam to może się mylę..

Arbiter - Nie 18 Lut, 2018

Zamiatanie pod dywan to chyba nie jest skoro wątek jest usunięty na prośbę osoby zainteresowanej czyli tej która kupiła rower i miała zastrzeżenia?
Arbiter - Nie 18 Lut, 2018

Załączam prt scr.

maran_hand - Nie 18 Lut, 2018

Arbiter napisał/a:
Zamiatanie pod dywan to chyba nie jest skoro wątek jest usunięty na prośbę osoby zainteresowanej czyli tej która kupiła rower i miała zastrzeżenia?


Ech.. Arbiter, Twoje forum, Twoje prawa ale szanuj proszę inteligencję współrozmówców.

Anonymous - Nie 18 Lut, 2018

Na tym obrazku, jak byk widać, że post był zmieniany 3 razy. Co było w pierwszej wersji?
Gregs - Nie 18 Lut, 2018

Rozumiem, że jakby Kolega Marek_b57 swoje żale opublikował w formie papierowej (np. czasopismo) prosiłby wszystkich, którzy je kupili aby je oddali lub zniszczyli.
Jak się coś opublikuje, to trzeba przedtem trzy razy pomyśleć. Jeżeli załatwienie polubowne sprawy było pod warunkiem usunięcia wątku, to nie świadczy dobrze o obydwu stronach sporu. Zapewne jeden i drugi nie do końca byli szczerzy, a prawda leży po środku.
Oczywiście właścicielowi można wszystko, nawet zamknąć Forum, tylko dokąd ta droga prowadzi?
Rozumiem, ze wszystko pozamiatane, a Konrad robi wspaniały sprzęt i nigdy nie miał wpadki.

atomek1000 - Nie 18 Lut, 2018

Wątek powinien zostać zwyczajnie zamknięty, tak jak się to normalnie na forum robi.
arek_arecki - Nie 18 Lut, 2018

Dziwi mnie fakt zamkniecia watku, tym bardziej, ze nie prosil mnie o to wlasciciel roweru.
Dla mnie sprawa jest jednoznaczna.
Naprawa roweru jest mozliwa tylko po usunieciu watku.
A formuowanie i budowa zdań tego postu nijak nie pasuje do budowy zdań poprzedniej wypowiedzi Marka. (czyżby otrzymał gotowy tekst? który miał wysłać do admina)
I GRATULUJE ARBITROWI podejscia do tematu.
Widze ze stajemy sie forum.ebiker.pl. Przynajmniej niektórzy z użytkowników
zycze adminowi wiecej tego typu interwencji... Kasa Czyni Cuda ... I tyle w temacie

Anonymous - Nie 18 Lut, 2018

Jeszcze nie tak dawno była dyskusja o nieusuwaniu postów z forum, by inni mogli się z nimi zapoznać. Dotyczyło to głównie bazaru, by wyrobić sobie opinię o sprzedającym, czy kupującym, ale nie tylko bazaru bo i innych tematów.
Zakładam wątek i po jakimś czasie inny użytkownik piszący w moim wątku prosi o usunięcie całości.
I co? Kasuje się wtedy ten wątek bez zgody osoby, która wątek założyła?
Coś tu poszło nie tak i, między innymi, dlatego nie chcę zarządzać tym forum w żadnej postaci.
Poza tym co to za nazwa tematu: "Usunięcie wątku rozpoczętego przez Marek_b57 na prośbę Marka"
To nie Marek rozpoczął temat, tylko



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group