To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Bateria 16s10p czy 20s8p

SoCraZy - Śro 09 Maj, 2018

Witam. Mam pytanie jakie największe napięcie można podać pod sterownik s3000 ebiker ? Bo widzę że o nim rozmawialiście, piszę 48, ale chciałbym trochę więcej mocy, 60volt nie przegrzeje sterownika ?
Ogólnie rower ma jeździć z moją pomocą i na nie dużych prędkościach 30/40h, na sam rower (nie elektryczny ) potrafię trzymać w tempie 30/35km/h więc om będzie Mi tylko pomagał a od czasu do czasu chciałbym żeby miał tego "kopa "😅 ale na krótkim dostansie a później dalej jechać spokojnie swoim tempem..

furifurius - Śro 09 Maj, 2018

SoCraZy napisał/a:
Witam. Mam pytanie jakie największe napięcie można podać pod sterownik s3000 ebiker ? Bo widzę że o nim rozmawialiście, piszę 48, ale chciałbym trochę więcej mocy, 60volt nie przegrzeje sterownika ?
Ogólnie rower ma jeździć z moją pomocą i na nie dużych prędkościach 30/40h, na sam rower (nie elektryczny ) potrafię trzymać w tempie 30/35km/h więc om będzie Mi tylko pomagał a od czasu do czasu chciałbym żeby miał tego "kopa "😅 ale na krótkim dostansie a później dalej jechać spokojnie swoim tempem..


Nie podaja na stronie jaka to jest firma/model sterownika, pisze tylko ze nominalne napiecie to 48V. Musisz chyba wyslac zapytanie do ich suportu zeby ci powiedzieli ile V ten sterownik jest w stanie zniesc.
Pozdrawiam

djmarcin56 - Pią 11 Maj, 2018

Jak pisze, że jest na 48v to na 48 a nie na 60v podnieść mozna ale lekko napięcie o 1 góra 2s i tyle jak chcesz na 60v to musisz kupic na 60v sterownik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group