To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV

Szczygiel - Pią 13 Maj, 2011

Jest już nasza relacja z rajdu do Żyrardowa Ergodrivami
https://sites.google.com/site/szczyglant/Home/ntc-zlot-ev-w-zyrardowie-2011

Pozdro

mmoto - Śro 06 Lip, 2011

Wczoraj w TV Police był program o zlocie, świetnie zrobiony, aż szkoda że tam nie byłem
Anonymous - Czw 07 Lip, 2011

Na ich stronie nie ma tego materiału, a szkoda ;) Mieli mnie poinformować kiedy będzie emisja :D Może jeszcze to wrzucą ;)
Szwed - Czw 07 Lip, 2011

A jak nie to może napisać do nich żeby udostępnili?
Anonymous - Czw 07 Lip, 2011

Napisałem, zobaczymy co odpiszą ;)
Anonymous - Sob 30 Lip, 2011

Nie odpisali, trudno.
Anonymous - Pią 27 Sty, 2012

A jakie propozycje w tym roku? Czas powoli ucieka, chcąc coś zrobić trzeba by zacząć powoli działać.
jatko - Pią 27 Sty, 2012

czy tradycji stanie się zadość i będzie to Żyrardów ?
Anonymous - Pią 27 Sty, 2012

Jeśli będziecie chcieli, to tak, ale muszę wcześniej wiedzieć, czy będą chętni. Niestety, ale takie sprawy trzeba załatwiać dużo wcześniej. Przynajmniej ze dwa miesiące przed terminem.
tomasz_kombi - Pią 27 Sty, 2012

Oczywiście, że są chętni i zapewne będzie nas więcej niż w zeszłym roku.
Proponowałbym jednak założyć nowy temat dotyczący zlotu 2012 bo w tym za dużo stron się zrobiło :)

(u mnie w maju może być nieco problematycznie z wolnymi terminami ale niech zadecyduje większość).

Anonymous - Pią 27 Sty, 2012

Raczej 28-29 kwiecień. W maju miasto robi swoje imprezy lokalne i tor kolarski może być zajęty. Przynajmniej w pierwsze dni maja.
Zmieniłem tytuł tematu na "zlot ev", może niech temat zlotu będzie w jednym miejscu? Nie ma chyba sensu zakładania nowego tematu co rok. Ale ja się dostosuję do większości.

tomasz_kombi - Pią 27 Sty, 2012

Może faktycznie nie ma sensu zakładać nowego tematu. Dyskusja i różne ustalenia mogły by się odbywać tutaj a w momencie zapadnięcia istotnych decyzji (miejsce, termin, formuła, zasady etc ...) można by to streścić w formie przyklejonego ogłoszenia na stronie głównej tak aby zainteresowani od razu dostali niezbędną wiedzę w pigułce.

Kwiecień - zależy jak będzie z pogodą. W zeszłym roku (początek maja) było naprawdę super i nawet nas nieco przypiekło :)

7h7 - Pią 27 Sty, 2012

Mam nadzieję, że NOWEJ ŚWIECKIEJ TRADYCJI stanie się zadość i znowu spotkamy się w Żyrardowie :-) ))
Pir-serwis - Sob 28 Sty, 2012

W zeszłym roku pogody lepszej wymarzyć nie mozna było-na ten czas-aż plecy-ramiona miałem spalone-nie wiedząc kiedy.
Ja zrobiłem samochód-więc nim się pojawię jeśli będzie coś takiego-dokupię agregat i jakoś dotrę-cieplej bedzie-tak myslę to i zasięgi inne.
Może i rowerek wezmę-ale 7H7 będzie miał zapewne taki tylko po liftingu-o wiele lepszym-ja tylko zmieniłem sterownik i baterię na litową.

Anonymous - Nie 29 Sty, 2012

Pogoda była zamówiona :D Ja też się spaliłem na karku jak nieboskie stworzenie ;) Dwa dni później, inne forum robiło imprezę w mieście i wszystko padło, bo lało, jak nieszczęście ;)
No to jak? Mam startować ze zlotem, czy inne miasto ma chęć się pobawić?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group