To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Mocny serious full made in Germany 3kW raptor e-bike

Inc0 - Nie 13 Maj, 2018

romus130 napisał/a:
po zrobieniu szablonu plastra miodu wejdzie max 230 Ogniw więc nie wiedzie więcej
sablon jak zrobiłes? klasycznie na dwa plastry z ogniwami poziomo i poprzecznie do kieunku jazdy czy w swój "sposób" na 3 cegły z ogniwami na pionowo wzdłuznie do kierunku jazdy ?
romus130 - Nie 13 Maj, 2018

Inc0 napisał/a:
romus130 napisał/a:
po zrobieniu szablonu plastra miodu wejdzie max 230 Ogniw więc nie wiedzie więcej
sablon jak zrobiłes? klasycznie na dwa plastry z ogniwami poziomo i poprzecznie do kieunku jazdy czy w swój "sposób" na 3 cegły z ogniwami na pionowo wzdłuznie do kierunku jazdy ?

pokleiłem kartki z szablonami położyłem na to skrzynkę i odrysowałem kształt skrzynki

romus130 - Sob 11 Sie, 2018

Witam Was
chciałem się podzielić tym ze projekt ukończony i na razie zrobiłem 135km
NA jednym ładowaniu przejechałem 135km i jeszcze miałem kilka Ah w akum liczyłem na jakieś 150+
mam wersie sterownika 45A sin. z LCD 3 muszę jeszcze go sobie skonfigurować .
sinik od kolegi z forum 9c 10x6 max w watach pokazuje mi 2000W na ekranie według mnie powinien pokazać więcej ?
Akumulator 16s 12p NCR B
Ktoś z was ma już opcykane ustawianie tego sterownika z pozycji LCD3?

siejeje - Pon 03 Wrz, 2018

romus jeździsz trochę w terenie? Jeśli tak to czy bardzo grzeje ci się ten silnik? Też mam 10x6 tylko mxusa i planuję go wsadzić do fulla ze sterownikiem 45A na aku 13s tylko zastanawiam się czy w terenie nie będzie z tego grzałki i czy nie lepiej pójść w wolnobieżny 7x9.
MixhaL - Pon 03 Wrz, 2018

Przecież 10x6 mxus jest najwolniejszy, chcesz jeszcze wolniejszy.?
romus130 - Pon 03 Wrz, 2018

Jeszcze po teranie nie latałem brak czasu. Praca dom 27km zasięg 150+km jak tak jadę ciągle 50km+ to się pod koniec trasy grzeje do 125C*. Pojeżdżę to się wypowiem.
siejeje - Wto 04 Wrz, 2018

MixhaL, 10x6 mxus jest najwolniejszy porównując do czego? Bo ja na nim wyciągam 53km/h na świeżej baterii, a jak docisnę nogami to nawet 60km/h i dla mnie to są już maksymalne dopuszczalne prędkości na rowerze. Zastanawiam się nad wolniejszym silnikiem zyskując wyższy moment i teoretycznie mniejsze grzanie w terenie. Piszę teoretycznie bo nie wiem jak do końca z tym jest. Na chłopski rozum 7x9 powinien mieć wyższą sprawność w terenie. Mam rację czy się mylę?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group