To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Aliexpress

borsuk - Wto 10 Kwi, 2018
Temat postu: Aliexpress
Od dłuższego czasu nie wyświetla mi się historia tansakcji (order list) na stronie dowolnego przedmiotu z ali. Macie to samo, czy to tylko u mnie?
Być może Chińczykom uszkodziła się baza danych. Zaoszczędziłem trochę grosza, bo lubię wiedzieć, czy dany przedmiot jest kupowany i przez kogo :) . Listę opinii można zobaczyć, ale często jest nieaktualna.

sannis - Śro 11 Kwi, 2018

U mnie wszystko ok. Wish List, My Orders w pełni się wyświetlają.
borsuk - Śro 11 Kwi, 2018

sannis napisał/a:
U mnie wszystko ok. Wish List, My Orders w pełni się wyświetlają.

Nie chodzi mi o my orders, tylko o listę wszystkich zakupów (zamówień) danego przedmiotu z ostatnich 6 miesięcy. Wyświetla mi tylko wirujące kółko w tym miejscu, to jest na dole strony przed "więcej produktów".

sannis - Śro 11 Kwi, 2018

borsuk napisał/a:
sannis napisał/a:
U mnie wszystko ok. Wish List, My Orders w pełni się wyświetlają.

Nie chodzi mi o my orders, tylko o listę wszystkich zakupów (zamówień) danego przedmiotu z ostatnich 6 miesięcy. Wyświetla mi tylko wirujące kółko w tym miejscu, to jest na dole strony przed "więcej produktów".


A to faktycznie, na niektórych przedmiotach, albo feedback, albo historia transakcji się nie ładowała. Ale zauważyłem, że to może zależeć od przeglądarki lub systemu, bo świruje na jednym z kompów w firmie (stary win, bałagan przez dostęp kilku osób).

borsuk - Czw 12 Kwi, 2018

sannis napisał/a:

A to faktycznie, na niektórych przedmiotach, albo feedback, albo historia transakcji się nie ładowała. Ale zauważyłem, że to może zależeć od przeglądarki lub systemu, bo świruje na jednym z kompów w firmie (stary win, bałagan przez dostęp kilku osób).

U mnie od ponad 2 tygodni nie ładuje się na żadnym przedmiocie. Testowałem na różnych przeglądarkach, na komputerze stacjonarnym i laptopie, ale z tym samym systemem win 7 64bity. Myślałem, że Chińczycy coś kombinują, ale teraz już nie wiem co jest grane :)

madejp - Czw 12 Kwi, 2018

Sprawdzicie, czy nie macie jakiś dodatków do blokowania skryptów/reklam i jeśli tak to je wyłączcie dla tej strony. Możliwe, że zmienili coś na stronie, albo wyszedł jakiś upgrade dodatku który powoduje takie zachowanie.
maxenergizer - Nie 20 Maj, 2018

Dokładnie, też mi się nie ładowały, trzeba zdezaktywować adblocka koniecznie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group