To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - sprzedany

Kajman - Czw 17 Maj, 2018
Temat postu: sprzedany
Sprzedam jak w temacie, mimo usilnych starań nie znalazłem dla niego zastosowania :) Pakiet składa się z 2 połączonych 7S1p, które mają jednak osobne wyjścia zasilania i balansera. Obecnie zalutowane XT60 i balaser JST XH 2x7s
Pakiet ma dobre dane, każdy oddaje pod obciążeniem 10A do 2.8v ok. 3200mAh, a jego dolny próg rozładowania to 2.5v., więc do katalogowych 3400 pewnie by dobił. Pod 10A temperatura pod koniec rozładowania dochodzi do 35st, więc jestem skłonny uwierzyć w dane producenta który dopuszcza ciągły prąd na poziomie 15A na jeden pakiet. Więc połaczone równolegle dają na pewno 20A prąd rozładowania a może nawet 30 by zniósł. rezystancja w normie mimo cienkich jak włos przeowdów balansera, pakiet ma już kilka lat i jest używany więc należy docenić i tak dobre dane. Nada się do jakiejś deskorolki/roweru/hulajnogi.
Cena jaka mnie interesuje to 170zł+kw NOWA CENA 140ZŁ+KW
Ilustracje:







WojtekErnest - Pią 18 Maj, 2018

Podobny pakiet uzywam z powodzeniem do malej instalacji solarowej i oswietlenia zmierzchowego.
Takievogniwa maja to do siebie ze 'drugie' a niekiedy i trzecie zycie znajduja w roznych zastosowaniach :-)

Kajman - Śro 06 Cze, 2018

up.obcenka na 140zł


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group