To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Lublin i okolice

pawel76 - Śro 23 Maj, 2018
Temat postu: Lublin i okolice
Przypadkowo znalazłem temat rowerów elektrycznych i forum, które mnie zainteresowało. Szukam osób z Lublina i okolicy, które jeżdżą na takich rowerach, bo chętnie bym taki rower obejrzał przed zakupem. Interesują mnie zestawy do konwersji.
ev-drive.eu - Śro 23 Maj, 2018

Taki żarcik , jestem z Lublina i mam rower , tylko że jest to samochód elektryczny Rover 75 , którym jeżdżę już 5 lat.
Pozdrawiam .

pawel76 - Czw 31 Maj, 2018

W dniu wczorajszym wybraliśmy się ze ślubną po marketach pooglądać te wynalazki. Oglądaliśmy fabryczne, marketowe 250 miejskie oraz fulla z decathlonu. Na twarzy mojej żony banan, mi również to się spodobało, ale mam niedosyt, brak mocy itd. Czy ktoś w okolicach dysponuje ciut mocniejszym pojazdem?
Bagiusz - Czw 31 Maj, 2018

Poczytaj fora, pooglądaj na YT. Te rowery w marketach są na moje oko kiepskiej jakości. Zainteresuj się ich mocą i wielkością akumulatora bo ich cena tylko nieznacznie przekracza wartość porządnej baterii :) . Odpowiedz sobie na pytanie do czego ma ci służyć taki rower. Kryteria to: moc, zasięg, prędkość .... od tych trzech parametrów zależy cena wyposażenia i pojazdu. Jestem z pod Lublina i tak samo jak ty złapałem tego bakcyla ... jak już coś złożymy to się spotkamy gdzieś na trasie :P
slow - Czw 31 Maj, 2018

Jeśli to ma być rower do pedałowania to 250W w zupełności wystarczy.
Jak robiłem też się zastanawiałem nad mocniejszym bo każdy pisze o mocniejszym ale nie żałuję.
Ważę ponad 90km i przekładniówka mxus08 spokojnie daję radę. Po prostej jeżdże na ok 70-120W, jak w górki się wybiorę to zdarza się że 100% mocy dam ( w szczycie koło 450W).
Na malutkiej baterii bidonowej 13Ah ponad 100km na wspomaganiu przejechałem.

WojtekErnest - Czw 31 Maj, 2018

Do tych rozważań warto wziąść pod uwagę ze srednio w nogach mamy ok 200W i to niezbyt dlugo.
tomek701 - Pon 04 Cze, 2018

Witaj jestem z Chelma mam dwa rowerki jeden żony 250 wat na przekładniowce. Drugi mój bezprzekładniowy silnik niby 250 ale przewoltowany na 48 v giant syncdrive na tym sterowniku w szczycie bodajże 750wat. Giant to około 40 km/h wyciaga ze mną ,ale jestem wagi lekkiej :) Koledzy mają rację z marketowymi daj sobie sopkój za te same pieniadze a nawet mniejsze złozysz sobie rower o wiele lepszy. Jak by coś pisz na priva
Bolt-ebike - Wto 30 Lip, 2019

Jak jesteś jeszcze zainteresowany to napisz na PW.
Mamy osobę która przerabia rowery w Lublinie, pomogłaby Ci dobrać zestaw.

Pozdrawiam
Bolt-ebike



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group