To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Piasta/przerzutka bezstopniowa Nuvinci 380, nowa, 36 otworów

Kajman - Wto 19 Cze, 2018
Temat postu: Piasta/przerzutka bezstopniowa Nuvinci 380, nowa, 36 otworów
Sprzedam jak w temacie, nowa, jedyna bezstopniowa piasta z szerokim zakresem przełożeń, jazdą z nią to niesamowite przezycie, polecam. Masz nieskończoną ilość przełożeń do dyspozycji, nigdy precyzyjniej nie dobierzesz do danej sytuacji. Dokładniejszy opis piasty: https://www.rowerystylowe...ta-nuvinci-n380
Piasta jest nowa, jednak w transporcie lekko na rancie powierchniowo obtłukła się z drugą piastą, nie wpływa to jednak w najmniejszym stopniu na użytkowanie, ponieważ drugą bardziej obtłuczoną założyłem sobie i śmiga po 60km dziennie.
590zł+kw





pxl666 - Śro 27 Cze, 2018

Głupie pytanie...jak się Toto ma do 3x7 ? Nada się w góry ? Jeśli bredzę to przepraszam ale ciekawi mnie ten szpas
Kajman - Śro 27 Cze, 2018

No powiem ci że da, bo nie ma problemu ze zmianami pod obciążeniem, ostatnio wpier. się w ciężki teren i dziękowałem twórcom że mogę pedałując z całych sił zmieniać przełożenie, jest to ogromna zaleta. 3x10 wiesz jak to lubią ;) Mam w zwykłym rowerze całą grupę XT a i tak pod obciążeniem mam wrażenie że właśnie coś się urywa ;)
kagemar - Śro 27 Cze, 2018

Cześć, nada się do bafanga bbs02?
Kajman - Śro 27 Cze, 2018

no jak najbardziej, to wzmocniona wersja N360, w USA baardzo popularne przekładnie w midach, przy 3kW nawet na nich jeżdżą i to nieźle znoszą. Ja mam w boschu założone, petarda :)
Kajman - Pon 09 Lip, 2018

przecenka na 590zł, brać bo taniej nie będzie ;)
tomekc - Nie 12 Sie, 2018

Jak z przydatnoscia tej piasty do mtb, nie mam na mysli ostrych zjazdow, raczej trail/enduro
Kajman - Nie 12 Sie, 2018

sam jeżdżę dość spokojnie, ale generalnie chyba tylko rohloff jest lepszy od niej. Ale z własnego doświadczenia to nie powiem :)
gajos - Wto 14 Sie, 2018

Cytat:
sam jeżdżę dość spokojnie, ale generalnie chyba tylko rohloff jest lepszy od niej. Ale z własnego doświadczenia to nie powiem :)


ale sam używasz w ebiku czy zwykłym?

Pod jaką manetkę masz to podpięte?

Kajman - Wto 14 Sie, 2018

Ebike, mid boscha, w szczycie 520W, mam wybierak chyba C8, ten z ludzikiem na rowerze :) Dodam, że ważę 125+ i nogi mam odpowiednie do pedałowania, łańcuchy zrywałem ;)
tomekc - Pon 17 Wrz, 2018

Czegos jeszcze poza manetka i zebatka brakuje zeby byl komplet do odplenia, oczywiscie po zaplecieniu w kolo....
Kajman - Wto 18 Wrz, 2018

nieaktualne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group