To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Przeróbki, naprawy - Gazelle innergy

azor77 - Śro 20 Cze, 2018
Temat postu: Gazelle innergy
Witam wszystkich bardzo serdecznie...
Jako że zostałem posiadaczem roweru elektryka Gazelle używanego, więc pojawił się pewien problemy z baterią.
Postanowiłem wymienić ogniwa w baterii które nie trzymały nawet 24h.
Po wymianie z powodzeniem myślałem że, będzie wszystko ok a tu takie coś że, napięcie jest na baterii ale na wyświetlaczu na kierownicy wyświetla się choinka...wszystkie diody migają...
Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy ?


filmik

Kajman - Śro 20 Cze, 2018

pewnie trzeba podłączyć komputer żeby to sparować, takie rzeczy słyszałem o tych rowerach
azor77 - Śro 20 Cze, 2018

Podobno ten model nie wymaga parowania przez komputer...!?
Kajman - Śro 20 Cze, 2018

szukaj instrukcji, tam na pewno jest opisane co oznacza takie zachowanie
Rafał Rynkieicz - Nie 08 Lip, 2018

Witam Posiadam Programy diagnostyczne Bionx i sparta,batavus,koga .Gazellle

Mozliwosc sparowania komponentow oraz aktualizacje danych warunek podlaczenia pod komputern rower musi pochodzic z legalnego zrodla mozna sprawdzic na stronie rdw.nl

Kajman - Nie 08 Lip, 2018

ale trzeba cały rower słać do Ciebie?
pimielski - Pią 13 Lip, 2018

witam.ja też przerabiałem ten temat.ostatecznie się poddałem, gazelke przerobiłem na chinski sterownik.śmiga aż miło. :mrgreen:
Kajman - Sob 14 Lip, 2018

ładnie go umieściłeś :) Jakie prędkości to rozwija? jaki zasięg na jakim aku?
pimielski - Sob 14 Lip, 2018

Witam. Prędkość 30km/h.na sterowniki chińskim 350w. Ale można na ten silnik dać 500w.baterie kupiłem ostatnio Gold z uszkodzonym bms jeszcze nie testowałem.na bronze ok 30km.nie instalowalem czujnika pas na korbe,tylko manetke i używam jej tylko jak prędkość spada poniżej 25km/h. Trochę roboty przy tym było ale myślę że warto.pozdrawiam.
azor77 - Nie 16 Wrz, 2018

pimielski, Możesz coś więcej powiedzieć jak można to ogarnąć, ponieważ nie mam pomysłu jak to dalej zrobić żeby rowerek był sprawny .. :roll:
BartekMarciniak - Pon 15 Mar, 2021

pimielski, część. Chciałbym popytać o kilka kwestii dotyczacych przeróbki gazelli Innergy na uniwersalny sterownik. Czy mógłbym poprosić o numer telefonu / messanger/ Whatsapp ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group