To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Ramy Falcon - broblemy z dostawą, odbiorem itp.

kriskov - Śro 18 Lip, 2018
Temat postu: Ramy Falcon - broblemy z dostawą, odbiorem itp.
Nie chciałem pisać tego posta, ale po to chyba też jest forum żeby poruszać każde tematy nawet te nie wygodne.
Mam problem i to duży z kontaktem z producentem ram Falcon, odbiór wysyłka przeciąga się strasznie, i na domiar złego nie można się skontaktować z Mr Sebastianem telefonów nie odbiera.
Wiem że nie jestem jedynym przypadkiem.
Niestety ale takie zachowanie spierdziela jakieś założenia wypadów spotkań zlotów itp. słabo można cokolwiek zaplanować zbudować.
A tak mi się wydaje że od tego forum powstał pomysł na ramy typu Falcon?
Proszę o waszą opinię na ten temat.
Pozdrawiam,

emil1906 - Czw 19 Lip, 2018

kriskov napisał/a:
Nie chciałem pisać tego posta, ale po to chyba też jest forum żeby poruszać każde tematy nawet te nie wygodne.
Mam problem i to duży z kontaktem z producentem ram Falcon, odbiór wysyłka przeciąga się strasznie, i na domiar złego nie można się skontaktować z Mr Sebastianem telefonów nie odbiera.
Wiem że nie jestem jedynym przypadkiem.
Niestety ale takie zachowanie spierdziela jakieś założenia wypadów spotkań zlotów itp. słabo można cokolwiek zaplanować zbudować.
A tak mi się wydaje że od tego forum powstał pomysł na ramy typu Falcon?
Proszę o waszą opinię na ten temat.
Pozdrawiam,

Faktycznie aktualnie występują u nas spore opóźnienia wynikające z wielu czynników za co przepraszamy.Obecnie trwa okres urlopowy co także nie sprzyja organizacji.
Usprawniamy system, budujemy zespół, wiec niebawem zniknie problem z komunikacją i skróci się czas oczekiwania.Jeżeli tel. nie odpowiada proszę pisać na falconbike@poczta.fm odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

ravkill - Czw 19 Lip, 2018

Sezon. Teraz się czeka na wszystko. Jak zaczniesz kupować w listopadzie, to nawet z importem wszystkiego, do stycznie zdążysz wszystko pozbierać, a do maja złożyć... OT rada doświadczonego bardziej...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group