To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Akumulatory BIDON 48V 17,5Ah sanyoGA bez czekania!

glebor - Wto 07 Sie, 2018
Temat postu: Akumulatory BIDON 48V 17,5Ah sanyoGA bez czekania!
Witam. Szukasz wysokiej jakości akumulatora - dobrze trafiłeś. Wszystkie nasze produkty są zrobione z pasją do elektroniki. Wieloletnie doświadczenie i staranność wykonania, użycie najwyższej jakości zgrzewarki mikroprocesorowej, BMSów dobrze zabezpieczających pakiet, materiałów maskujących, czy duży zapas prądowy połączeń między ogniwami i dokładne testy akumulatorów czynią akumulator bezpiecznym oraz budują moją nieposzlakowaną pozytywną opinię wśród użytkowników. Nasze akumulatory nie są najtańsze, ale do budowy wykorzystuje jedynie markowe ogniwa firmy sony i sanyo/panasonic, więc nie zaoferujemy takich cen jak na depakiecie. Dużo osób buduje akumulatory na ogniwach z demontażu, natomiast z doświadczenia wiem, że ich jakość jest bardzo różna... Miejcie na uwadze, że ogniwa z depakietowania nie zawsze są nowe, wolne od wad, bo przecież z jakiś powodów zostały wycofane - nikt nie wyrzuca dobrych ogniw. Mogą różnić się stanem naładowania przy dostarczeniu, co negatywnie wpływa na ich pojemność i rezystancję wewnętrzną, w skrajnych przypadkach mogą mieć upływność napięcia, a finalnie wpływa to na jakość pakietu rozjazdy ogniw i późniejsze problemy z akumulatorem.
Dlatego kup u Nas akumulatory na nowych ogniwach z 2 letnią gwarancją i miej 5 sezonów przyjemności z jazdy. Na każdy produkt możemy wystawić fakturę VAT23% :)

07.02.2021 -> cały czas AKTUALNE!!!


Zbiór przydatnych linków przed zakupem:
FILM -> jak zamontować akumulator
FILM -> jak poprawnie eksploatować akumulator
FILM -> test naszych ładowarek
Tutaj kupisz odpowiednią ładowarkę wysokiej jakości do akumulatorów z naszej oferty

Wszystkie akumulatory zarówno 13 jak i 14S z naszej oferty nadają się zamiennie do współpracy z zestawami napędowymi:
* Rapid S2100 * Rapid S1100 * Rapid S1100SL * Rapid mid 750 * Bolt 1000W * Bolt 2000W * Bolt 1500W * voilamart 1000W * Voilamart 1500W * magic pie 3/4/5 * smartpie 4/5 * bionx 1/2/3/4 generacji - po przeróbce ze sterownikiem 30A * giant syncrodrive * tranzX ze sterownikiem uniwersalnym 48V 17A * ecobike - niektóe zestawy 250 i 500W * trybeco 250 500 i 1000W * MXUS MX01C z org. sterownikiem * MXUS XF19R * mgvolt SWIFT * MG VOLT stronger * MG VOLT VOYAGER * MXUS XF40-30H * MXUS XF15 * TDSZ2 * TONGSHENG TSDZ2 * bafang bbs 01 i bbs02 (250 - 750W) * MXUS XF07 i XF08 * bafang 750W fat * nine continent 10x6 oraz 7x9 ze sterownikiem do 35A

Bidony wykonujemy w czterech konfiguracjach:

1. Hailong 13S5P 48V 17,5Ah 840Wh
Jest to świetna opcja, jeżeli chcesz mieć zasięg dużo lepszy niż w rowerach gotowych, które kupisz w sklepach, markowe ogniwa sanyo GA zapewnią kilka sezonów bezproblemowej eksploatacji.

Cena takiego akumulatora to 1890zł
Ogniwa są fabrycznie nowe nie depakiet! Pamiętaj nie ma takiej możliwości, żeby na nowych ogniwach w cenie 15,5zł/szt ktoś oferował akumulator w cenie 1250zł lub poniżej jej i do tego również z ładowarką!



2. Hailong 14S5P 52V 17,5Ah jest polecany przede wszystkim do ram które mają ciut więcej miejsca, ponieważ gabaryty obudowy są nieco większe niż w przypadku 13S5P!
Taka wersja oferuje głębsze rozładowanie, a więc lepszy zasięg niż akumulator 13S5P, zato wyróżnia się ciut większą masą.

Cena 1890zł


3. Shark 13S7P 48V 24,5Ah jest to największy akumulator w bidonie oferujący zasięg ponadprzeciętny, zapewniający również wyższy prąd rozładowania oraz bezpieczny prąd ładowania 8-10A bez zmniejszenia liczby cykli pracy akumulatora. 1176Wh pozwoli na 2-3 krotnie większe zasięgi niż w standardowych konstrukcjach seryjnych wysokiej klasy rowerów z przedziału 7-15 tys zł. Akumulatory o większej pojemności i wydajności prądowej zdecydowanie lepiej spiszą się podczas eksploatacji waszych rowerów w terenie górzystym, piaszczystym, na podjazdach, czy innych wymagających warunkach eksploatacji. Świetnie nadają się do midów luna cycle, CYC oraz bafanga BBSHD!

Cena: 2490zł
Link do naszego sklepu:



4 Shark 14S6P 52V 21Ah to akumulator o wyższym napięciu umożliwiający głębsze rozładowanie poprzez standardowe sterowniki. Wyższe napięcie sprzyja nieco większej prędkości co powoduje nieco mniejszy zasięg ale więcej frajdy niż wersja 13S7P. Szczególnie polecany jest do bafanga BBSHD w cięższy teren tam, gdzie potrzeba większej mocy w pokonywaniu podjazdów i większych prędkości na standardowych przełożeniach terenowych.

Cena: 2490zł
Link do naszego sklepu:
Link do naszego sklepu:




Do wyboru w hailongu:
* okrągłe złote konektory bullet - pasują z zestawami rapid z ebikera!
* tradycyjne złącze XT90 (które gorąco polecam)
* piny płaskie podwojone zdają dobrze egzammin, jeżeli sterowniki w szynach mają również podwójne połączenia do akumulatora. Jeżeli piny się wypalają, to w 99% przypadków w podstawce wyprowadzony jest tylko jeden pin na minus nie po 2 piny na minusa i po 2 na plusa. Zwróć na to uwagę po zakupie akumulatora! Ten prosty zabieg znacząco wydłuży bezproblemową eksploatację akumulatora często zdejmowanego z ebajka.


* Sharka 91 ma jeden typ konektorów w podstawce i jest to 5 płaskich pinów, a podstawka zakończona jest złączem XT60.

Każdy akumulator zabezpieczam:
* preszpanem
* folią capton grubą 100um
* taśmą maskującą ducttape
* gniazdem i bezpiecznikiem
* dodatkowymi izolatorami na plusie
* kaftanem termokurczliwym



Budujemy profesjonalne akumulatory HAILONG zgrzewane w POLSCE do twojego roweru, które będą służyć długo i bezawaryjnie!





2. baterie na bagażnik rowerowy - jest to pakiet ogniw zabezpieczony preszpanem, rękawem termokurczliwym i oczywiście nad ogniwami czuwa BMS.
pakiety trzeba zabudować np sklejką, włożyć do walizki na bagażniku, czy do kuferka.



Dostępne napięcia:
36V 48V 60V i 72V
pojemność od 7-360Ah










3. W wolnym czasie robię także pakiety w nieregularnym kształcie. Terminy i cena ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości pakietu i liczby zamówień. Stosuję tylko nowe ogniwa SANYO GA, SONY VTC6.
Na życzenie tańsze sony V3 i sony NC1 z depakietu zgrzewy po jednej stronie, nie biorę nigdy ogniw depakietowanych 2 stronnie, gdyż dbam o jakość i nie chce żadnych reklamacji!






kolejna przykładowa bateria w trójkącie naszego wykonania:

















Tutaj troszkę więcej szczegółów dla wtajemniczenia jak powstaje akumulator.

marfi - Śro 08 Sie, 2018

" baterie na bagażnik rowerowy" - jakie są rozmiary i ciężar baterii 36V/13,2Ah?
glebor - Śro 08 Sie, 2018

36v 14.5Ah ma wymiary 23x10.5x7.5cm wazy 2.5kg z bmsem i materialami maskujacymi
tomekc - Nie 12 Sie, 2018

Witam, Jakie sa szacunkowe osiągi roweru z sinikiem 1kw z taka bareria? Zasieg na pasie, oraz na manecie? Da sie to z grubsza oszacować a moze jest sprawdzone? Bateria 48v
dziekowac

glebor - Pon 13 Sie, 2018

Szacunkowe osiągi polecam liczyć na tym kalkulatorze i odjąć od wyniku 10%.
Dystans sprawdza się i jest to odległość bez pedałowania.
Pedałując można zasieg wydłużyć ok 2x.

http://www.electricbikesi.../index,pl.html#

Można tutaj ustawić napięcie, pojemność akumulatora i prędkość z jaką chcemy się poruszać, wyjdzie nam zasięg. Jeżeli zasieg będzie za mały, dodać pojemność akumulatora aż do uzyskania odpowiedniego zasięgu.

glebor - Pon 07 Sty, 2019

Podbijam, nowa niższa cena na sprawdzone od wielu lat akumulatory oferowane przeze mnie!!!
Józef - Pią 11 Sty, 2019

Jestem tutaj nowy, za wszelki pomyłki przepraszam moderatora. Na wstępie chcę się przywitać z forumowiczami, a więc kłaniam się wszystkim. Mam zamiar zainstalować zestaw elektryczny do roweru Rapid S-1100 ten zestaw jest bez baterii. Tutaj zapytanie do forumowicza glebora czy do takiego zestawu baterie bidonowe też można u niego nabyć?
grzesik75 - Wto 15 Sty, 2019

Witam
Jaki jest typ gniazda ładowania w akumulatorze?

glebor - Nie 07 Kwi, 2019

Podbijam, nadal dostępne!
Akumulatory nadal dostępne od ręki! Czas oczekiwania ok 3-4 dni maksymalnie!

glebor - Śro 04 Wrz, 2019

Podbijam. Nadal aktualne.
glebor - Pon 07 Paź, 2019

Podbijam. Nowa niższa cena! akumualtory 17,5Ah w cenie 1395zł
Ogniwa cały czas tak samo dobre, nic nie zmieniamy.
Rabat przy odbiorze osobistym na 1350zł.

arturhinca - Śro 09 Paź, 2019

glebor, Część. Czy BMSy 13s 35A mają świecące diody balansujące?
glebor - Śro 09 Paź, 2019

Nie używam bmsow z diodami.
Robiąc na nowych ogniwach zgrzewam podpinam bmsa testuje wyrównuje do 3.55v/cele i zapominam o jakimkolwiek sprawdzaniu cel równaniu itp.
Przy nowych celach musi być dobrze a bms jest tam asekuracyjnie.

bs47G - Pon 14 Paź, 2019

Czas pochwalić usługi glebora. :)

Z końcem zimy tego roku zamawiałem akumulator bidonowy 13s5p z ładowarką 48V 3A. Akumulator do dnia dzisiejszego działa sprawnie, bez zarzutów, nie zauważyłem zmniejszającej się pojemności (minęło pół roku). W moim przypadku natomiast ładowarka uległa awarii, po prostu przestała ładować, odesłałem ją do glebora (wydaje mi się że losowo trafiło na mnie, nie winię raczej produktu). Ponieważ zależało mi ładowarce w szybkim czasie (planowany większy wyjazd), niezwłoczenie po wysłaniu i odebraniu zepsutego egzemplarza został wysłany do mnie nowy egzmeplarz nowszego modelu bo akurat nie było mojego na stanie.

Wniosek: polecam serwis i usługi glebora. Na swoim przykładzie widzę że można liczyć na sprawny serwis i że nie zostawi klienta po sprzedaży.

glebor - Pią 25 Paź, 2019

odświeżam :) Baterie nadal dostępne ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group