To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Nie aktualne

fineasz - Śro 08 Sie, 2018
Temat postu: Nie aktualne
Nie aktualne
Cruiser - Śro 08 Sie, 2018

Te zdjęcie to te ogniwa ? Trochę dziwnie ten nadruk wyglada i wątpię by producent tak krzywo te koszulki robił ,widać przy plusach 🙂
kolmen - Śro 08 Sie, 2018

Cruiser napisał/a:
Te zdjęcie to te ogniwa ? Trochę dziwnie ten nadruk wyglada i wątpię by producent tak krzywo te koszulki robił ,widać przy plusach 🙂


Jaja sobie robisz ? :D

Cruiser - Śro 08 Sie, 2018

Po prostu dziwnie to wygląda ,jestem wzrokowcem i w innych ogniwach aż takiej niedbałości nie widziałem :-) A podróbek nie brakuje , tu kolega już handlował nie raz także to pewnie tylko moje czepialstwo.
fineasz - Czw 09 Sie, 2018

W ogniwach LG koszulki tak właśnie wyglądają. Są w 100% oryginalne.
Cruiser - Czw 09 Sie, 2018

Ok dobrze wiedzieć :-)
atomek1000 - Sob 11 Sie, 2018

To ze ze koszulki sa krzywo przy plusie to normalna sprawa. Inna rzecz to nadruk z kodem bo wyglada inaczej niz na jakichkolwiek moich mg1 plus tych w necie. Nadruk jest mniejszej rozdzielczości... czy sprawdzales te ogniwa pod wzgledem pojemnosci?
Michal88Wawa - Czw 16 Sie, 2018

Jestem zainteresowany
jak wyżej, prośba o test pojemności ogniwa

marcinek - Czw 16 Sie, 2018

Cruiser, masz racje. Ja kupiłem z demontu z nexun zapłaciłem wiecej ale napisy wygladają inaczej.
Cruiser - Czw 16 Sie, 2018

Mmm , może to być inna partia ale teraz podróbek jest masa także trzeba uważać , niech kolega wrzuci fotki z testu pojemności i wszystko będzie jasne , podróbka nie będzie miała katologowej pojemności.
fineasz - Pią 17 Sie, 2018

Ogniwa są w 100% oryginalne. Te z 2018r mają po prostu taki nadruk w odróżnieniu od 2017. Postaram się dzisiaj zrobić testy.
fineasz - Pią 17 Sie, 2018

Test pod obciążeniem 3A (4,2V-2,5V), napięcie na końcu testu po odłączeniu obciążenia wyniosło 3,05V. Zmierzona pojemność wyniosła tyle ile katalogowa - 2850mAh. Nie ma mowy o żadnych podróbkach :)
dede19adi - Nie 19 Sie, 2018

A jaka rezystancja ogniw mają od ilu do ilu są wahania?
fineasz - Pon 20 Sie, 2018

A jaka może być przy ogniwkach mających 4 miesiące od daty produkcji? :)
Tyle ile katalogowo, nie mam dobrego przyrzadu do tego, 28mOhm pokazuje chińska ładowarka.

WojtekErnest - Nie 24 Lut, 2019

fineasz napisał/a:
A jaka może być przy ogniwkach mających 4 miesiące od daty produkcji? :)
Tyle ile katalogowo, nie mam dobrego przyrzadu do tego, 28mOhm pokazuje chińska ładowarka.

Jaki model tej ładowarki ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group