To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Ogniwa zrozpakietowania W super cenie 18650

romus130 - Sob 15 Gru, 2018

Poszło PW
romus130 - Śro 19 Gru, 2018

Nowe lepsze ceny ostatnie w tym roku sztuki
seebeeck - Śro 19 Gru, 2018

Nie polecam, mimo zapewnień miały być z 2018 a dostałem 2017.
// Po kontakcie u mnie idzie wymiana na jego koszt.

noel841106 - Śro 19 Gru, 2018

A ja w tym tygodniu otrzymałem 40szt. panasonic i wszystkie z maja tego roku.
R432 - Śro 19 Gru, 2018

seebeeck napisał/a:
Nie polecam, mimo zapewnień miały być z 2018 a dostałem początek 2017. Stan jak na zdjęciu wygląda może 5 sztuk.


Też raz kupiłem od Romusa, cele przyszły szybko, ale z uszkodzeniami, pal licho koszulki, ale cele miały wgnioty...
Napisałem jakie cele dostałem i co o tym sądze, nie doczekałem się odpowiedzi...

romus130 - Śro 19 Gru, 2018

Witam. dopiero co napisałeś mi na PW ze źle dostałeś ogniwa .
Niestety nie którzy słyną z robienia Afer. dopiero zdążyłem odpisać, że to pomyłka z mojej strony. I wyślę ci to za co zapłaciłeś. A pomyłkę odeślesz mi na mój koszt.
Jeżeli chodzi o stan wizualny to poproszę o zdjęcia. bo na pewno nie miały zastrzeżeń.
Jeszcze raz najmocniej przepraszam za Pomyłkę . Mam samych zadowolonych odbiorców i chciał bym aby tak zostało. Pozdrawiam

romus130 - Śro 19 Gru, 2018

R432 napisał/a:
seebeeck napisał/a:
Nie polecam, mimo zapewnień miały być z 2018 a dostałem początek 2017. Stan jak na zdjęciu wygląda może 5 sztuk.


Też raz kupiłem od Romusa, cele przyszły szybko, ale z uszkodzeniami, pal licho koszulki, ale cele miały wgnioty...
Napisałem jakie cele dostałem i co o tym sądze, nie doczekałem się odpowiedzi...

Przyko mi ale PW naprawdę nie doszło a odpisuję na bierząco.
ogniwa MG1 kupiłeś w dobrej cenie 5PLN. z depakietu. Nie kojarzę aby ogniwa były wgnioty i były uszkodzone koszulki .

R432 - Śro 19 Gru, 2018

30 sierpnia napisałem, wiadomość w wysłanych więc doszła, nie uwierzę w bajki że nie doszło, kupiłem wiele ogniw z depkaietu i żadne nie miały wgnieceń, cena nie zmienia faktu że nie powinno się sprzedawać złomu który może być niebezpieczny.
Jak będę miał czas to zrobię zdj cel, nie zwróciłem ich tylko dlatego, bo potrzebowałem zrobić pakiet dla siebie na szybko.

romus130 - Śro 19 Gru, 2018

R432 napisał/a:
30 sierpnia napisałem, wiadomość w wysłanych więc doszła, nie uwierzę w bajki że nie doszło, kupiłem wiele ogniw z depkaietu i żadne nie miały wgnieceń, cena nie zmienia faktu że nie powinno się sprzedawać złomu który może być niebezpieczny.
Jak będę miał czas to zrobię zdj cel, nie zwróciłem ich tylko dlatego, bo potrzebowałem zrobić pakiet dla siebie na szybko.

masz racje dotarło ,znalazłem po twojej dacie i przypominam sobie. Tylko dlaczego ci nie odpisałem?. może pośpiech. sorry. Nie przesadzajmy że złom. czasem ogniwa trzeba przygotować do ponownego zgrzania z depakietów.

R432 - Śro 19 Gru, 2018

romus130 napisał/a:
R432 napisał/a:
30 sierpnia napisałem, wiadomość w wysłanych więc doszła, nie uwierzę w bajki że nie doszło, kupiłem wiele ogniw z depkaietu i żadne nie miały wgnieceń, cena nie zmienia faktu że nie powinno się sprzedawać złomu który może być niebezpieczny.
Jak będę miał czas to zrobię zdj cel, nie zwróciłem ich tylko dlatego, bo potrzebowałem zrobić pakiet dla siebie na szybko.

masz racje dotarło ,znalazłem po twojej dacie i przypominam sobie. Tylko dlaczego ci nie odpisałem?. może pośpiech. sorry. Nie przesadzajmy że złom. czasem ogniwa trzeba przygotować do ponownego zgrzania z depakietów.


Szpachlujac i wyciągając wgnioty? Nie mówię o wgniotkach na + - ale na bokach

romus130 - Czw 20 Gru, 2018

R432 napisał/a:
romus130 napisał/a:
R432 napisał/a:
30 sierpnia napisałem, wiadomość w wysłanych więc doszła, nie uwierzę w bajki że nie doszło, kupiłem wiele ogniw z depkaietu i żadne nie miały wgnieceń, cena nie zmienia faktu że nie powinno się sprzedawać złomu który może być niebezpieczny.
Jak będę miał czas to zrobię zdj cel, nie zwróciłem ich tylko dlatego, bo potrzebowałem zrobić pakiet dla siebie na szybko.

masz racje dotarło ,znalazłem po twojej dacie i przypominam sobie. Tylko dlaczego ci nie odpisałem?. może pośpiech. sorry. Nie przesadzajmy że złom. czasem ogniwa trzeba przygotować do ponownego zgrzania z depakietów.


Szpachlujac i wyciągając wgnioty? Nie mówię o wgniotkach na + - ale na bokach

Tak urabiając beton w betoniarce i naciągając na ogniwa 😀🤘.
Czasem w demontażu zdążają się wgnioty. Ale ogniwa przechodzą "segregację". Na pewno nie wysyłał bym ogniw które zagrażały by zdrowiu.
Zapraszam cię na PW. Jeżeli chcesz to jeszcze omówić, wyjaśnić.

Janeczek - Czw 20 Gru, 2018

Chętnie posłucham jeszcze tej dyskusji na temat ogniw od romus130 bo sam sie zastanawiałem nad kupnem, ale po tych komentarzach chyba kupię gdzie indziej. Widac nie każdy rzetelnie podchodzi do sprawy.
romus130 - Czw 20 Gru, 2018

Janeczek napisał/a:
Chętnie posłucham jeszcze tej dyskusji na temat ogniw od romus130 bo sam sie zastanawiałem nad kupnem, ale po tych komentarzach chyba kupię gdzie indziej. Widac nie każdy rzetelnie podchodzi do sprawy.

Wyjaśnienia opisałem. Nie unikam kontaktu. Nie zgodzę się z tobą że nie podchodzę rzetelnie. Jakaś pomyłka zdażyć się może każdemu.

Janeczek - Czw 20 Gru, 2018

Jak widać często sie mylisz, sprzedajesz towar inny niz wystawiasz na zdjeciach i w innych rocznikach a poza tym uszkodzony. Osoba rzetelna jest wiarygodna a Twoja wiarygodność wlasnie została zachwiana.
romus130 - Czw 20 Gru, 2018

Janeczek napisał/a:
Jak widać często sie mylisz, sprzedajesz towar inny niz wystawiasz na zdjeciach i w innych rocznikach a poza tym uszkodzony. Osoba rzetelna jest wiarygodna a Twoja wiarygodność wlasnie została zachwiana.

Interesujące, po czym twierdzisz że się często mylę ? Po jednym wpise. Choć nie wiesz jakie ilości sprzedaje i od jakiego już czasu. ?
Sądzę że masz zbyt mało informacji aby mnie osądzać. Towar sprzedaje ten sam co jest na zdjęciach. Prosiłem kolegę wyżej aby wysłał zdjęcia ogniw które twierdzi że nie są takie jak na zdjęciu. Wysłałem raz pomyłkowo inną datę niż kolega prosił. No cóż zdążyło się. Jednak nie jestem maszyną i potrafię się pomylić. Natomiast odpisałem od razu po odczytaniu wiadomości ze doszło do pomyłki z mojej strony. Że towar za który mi zapłacił otrzyma, tego samego dnia spakowałem ustaloną ilość (z gratisem) aby niezwłocznie następnego dnia rano wysłać ponownie. A błędnie wysłane ogniwa prosiłem o zwrotną wysyłkę ma mój koszt . (Po otrzymaniu ustalonych ogniw). Za błąd przeprosiłem. A to kolega nawet chwili nie poczekał na odpisanie . Nie ma ludzi bez błędnych. !



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group