To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Ogniwa zrozpakietowania W super cenie 18650

Razor1996 - Pon 24 Gru, 2018

Ja niedawno zakupiłem nowe ogniwa "NCR PF 2900mAh 10A" i wyglądają dobrze, rok produkcji kilku losowych sztuk również się zgadza. Niestety nie mam jeszcze testera pojemności więc nie wypowiem się czy ogniwa mają parametry nominalna ale gdy tylko go otrzymam edytuję post.
Podsumowując jak narazie jestem zadowolony z zakupu :)

EDIT: Ogniwa mają średnio 2800 mAh pojemność minimalna to 2750, a typowa to 2900 także mieszczą się w normie.

kmiecikse - Czw 03 Sty, 2019

Witam,
Ja również kupiłem ogniwa od romus130.
104 sztuki Sanyo GA - wyglądają ok. Pomierzyłem napięcie na każdym z nich i jest to 3,57V+/-0,02V (poza jednym, które ma 3,64V). Rownież nie mam miernika pojemności ale wybrałem jedno ogniwo z całej puli i zacząłem ładować prądem 1A - czas ładowania nieco powyżej 2h do napięcia 4,2V, co zgadzałoby się z krzywą ładowania i potwierdza to mniej więcej deklarowaną pojemność.
Tak więc osobiście Polecam i potwierdzam rzetelność sprzedającego.

Jonszta - Czw 03 Sty, 2019

Też kupowałem jakiś czas temu panasonic ncr i jestem bardzo zadowolony bardzo dobry kontakt. Bateria juz poskładana wszykie ładowały się bez problemu co do pojemnosci nie mogę jej sprawdzić bo moja ładowarka liczy pojemność od tej która już jest jakby zapełniona więc musiała by to być bateria praktycznie rozładowana.
romus130 - Nie 20 Sty, 2019

Witam serdecznie.
Aktualizacja oferty w pierwszym poście

romus130 - Czw 31 Sty, 2019

Aktualizacja oferty nowe ogniwa nowe ceny
romus130 - Wto 12 Lut, 2019

Witam zainteresowanych.
zrobiłem aktualizacje cen na lepsze!
i doszły sony VTC 5

kris85 - Wto 12 Lut, 2019

Możesz pokazać fotki tych vtc5 ? Najbardziej interesują mnie miejsca zgrzewów na minusie.
Pawelr98 - Pon 18 Lut, 2019

Dostałem swoje ogniwa w piątek. LG MG1 po 3zł sztuka

Ogniwo przypadkowe wybrane, naładowane i rozładowane do 3V prądem 1A (maksymalny dostępny w Imax B6).

Wynik: 2555mAh

Jednak według danych technicznych pojemność nominalna jest osiągana przy rozładowaniu do 2.75V czyli ogniwo zapewne trzyma wartość nominalną bądź niewiele mniej.

Rozrzut napięć po kilkadziesiąt mV max. Napięcie ok.3.5V każde.

Dwa ogniwa miały większe wgniecenia.

romus130 - Czw 21 Lut, 2019

Aktualizacja postu na pierwszej stronie
rozszerzenie oferty
Zapraszam !!!

WojtekErnest - Nie 24 Lut, 2019

Czy mierzyliście ile RW maja te ogniwa LG MG1 2900 mAh ?
Mariusz_p - Nie 24 Lut, 2019

Powinny mieć około 27-28 miliomów.
WojtekErnest - Nie 24 Lut, 2019

Mariusz_p napisał/a:
Powinny mieć około 27-28 miliomów.

To wiem, ale ile miały w rzeczywistości z depakietu ? Bo z powodów złego zgrzewu albo testu wydajnosci zostały odrzucone i skierowane do 'utylizacji' czytaj depakietu :-)

Mariusz_p - Nie 24 Lut, 2019

Mógł być też na przykład błąd produkcyjny - źle zaprogramowany automat do zgrzewania. Mam akurat takie pakiety do rozbiórki - mają 3S i różne ilości ogniw w sekcjach i to je zdyskwalifikowało. Rw w normie 27-28miliomów.
WojtekErnest - Pon 25 Lut, 2019

RW wg noty producenta to 35 mR, mierzone metodą AC. Czyli DC będzie wyzej.
romus130 - Pon 11 Mar, 2019

Witam jestem na urlopie do 15.03.19r wszystkie wysyłki zostaną nadane dopiero 18.03.19r
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group