To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Sprzedam akumulator bidon 48v 17,5Ah LG MJ1, pakiety Lion

mall7777 - Wto 13 Lis, 2018

Mariusz_p, Witam. Baterie w obudowie Hailong 17,5 amp. rozumiem, że ciągle aktualne?
Cena się nie zmieniła?
Czy istnieje możliwość zrobienia baterii na innych ogniwach, tak, aby obciążenie rekomendowane wynosiło 35A?

Mariusz_p - Wto 13 Lis, 2018

Zapraszam na pw.
Mariusz_p - Pią 21 Gru, 2018

Dostepna kolejna sztuka bidonu :)

Mam również jedna sztukę na Samsung E35 w cenie specjalnej. Szczegóły na priv.

Zapraszam :)

Arbiter - Pią 21 Gru, 2018

Dlaczego na priv, cena w ogłoszeniu powinna być podana
Mariusz_p - Sob 22 Gru, 2018

Samsung E35 999zl :)
Mariusz_p - Sob 29 Gru, 2018

Rezerwacja SanyoGA
focus-70 - Śro 09 Sty, 2019

Bidon od Mariusza przetestowany w ciężkich warunkach :)
100 km w trzech przejazdach w tym 70 km po śniegu.

Mariusz_p - Nie 10 Lut, 2019

Up. Dostępna kolejną sztuką:)
Larix - Pon 11 Lut, 2019

Udzielasz jakiejś gwarancji na akumulatory ?
Ogniwa są nowe czy z rozpakietowania ?
Bateria na Samsungach też ma 17,5 Ah ?
Skąd wynika niższa cena baterii na Samsungach niż na Sanyo ?

Mariusz_p - Wto 12 Lut, 2019

Masz pw.

Pozdro :)

Mariusz_p - Pią 01 Mar, 2019

up
Mariusz_p - Pią 01 Mar, 2019

Rezerwacja.
Mariusz_p - Sob 09 Mar, 2019

Dostepna kolejna sztuka.
Mariusz_p - Pon 29 Kwi, 2019

Up..aktualne :) ładowarka 3a magma w komplecie.


Buduje również pakiety customowe - prostokąty, kwadraty, trójkąty- co tam fantazja poniesie :) Wszystko zgrzewane czystym niklem z czasami zgrzewu ~4.5ms.
Każdy pakiet w koszykach, z BMS-em oraz twardà obudowa. Kable dobrane gruboscią do wydajności pakietu, zakończone złączem serii XT.

Masz pytania - pisz. Chętnie doradze jaki pakiet będzie najlepszy dla Ciebie..

Pozdrawiam
Mariusz

vwrafi - Nie 05 Maj, 2019

Zamówiłem jakiś czas temu akumulator od Mariusza. Długo zwlekałem ze złożeniem roweru, ale w końcu się udało. Akumulator doszedł już jakiś czas temu ale nie miałem okazji go przetestować. Dopiero w ostatni weekend mnie natchnęło i wziąłem się do roboty. Akumulator działa jak w opisie. Zrobiłem na nim podczas pierwszej przejażdżki 57km i zostało jeszcze jakieś 20% jak wróciłem do domu. Teren w jakim jechałem był dosyć trudny ( około 70% teren płaski, 30% teren pagórkowaty, momentami z sypkim piachem ), także akumulator dał radę. Ładowarka 3A, tak jak było obiecane. Moje parametry to Bafang w tył z kasetą 500W 48V, moja waga to 75kg, do tego waga roweru, akumulatora, silnika, sterownika oraz ciężka opona antyprzebiciowa. Zakładałem przejechanie 80km na samej manetce po płaskim terenie z tym akumulatorem i jak widać tyle na pewno da się zrobić.

Generalnie jak wszystko idzie dobrze, to każdy sprzedawca jest taki sam, czyli dobry. Problemy zaczynają się, jak coś pójdzie nie tak. U mnie wystąpił problem z końcówką do sterownika. Zgłosiłem problem mailowo i poczułem się jak klient w dużym sklepie. Mariusz załatwił wszystko jak trzeba bez zbędnego wymyślania i najważniejsze bardzo szybko i profesjonalnie. Mogę polecić zarówno akumulator jak i samego sprzedawcę.

Jak tylko będzie mnie stać i będę chciał drugi akumulator, to na pewno kupię go u Mariusza.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group