To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Czujnik PAS KT-D12L nie działa

misiek604 - Pon 01 Paź, 2018
Temat postu: Czujnik PAS KT-D12L nie działa
Witam zamontowałem czujnik pas KT-D12L próbowałem już wszystkich ustawień w sterowniki LCD3, czujnik jest poprawnie zamontowany, dioda miga podczas kręcenia natomiast w dalszym ciągu nie dział, Czy macie jakieś pomysły co zrobić by zadziałał?.
slow - Wto 02 Paź, 2018

Masz manetkę? z niej działa prawidłowo?
Nie świeci na wyświetlaczu symbol hamulca?

misiek604 - Wto 02 Paź, 2018

Wszystko podłączone prawidłowo manetka działa (silnik kręci na manetce), hamulce też podłącze prawidłowo wyświetla się symbol po wciśnięciu dźwigni hamulca i wtedy odcina sinik z manetki.
korekpl - Nie 02 Cze, 2019

Udało Ci się rozwiązać problem? Na innych forach widziałem, że trzeba było zamienić ze sobą 2 przewody, a jak było u Ciebie?
borsuk - Pią 07 Cze, 2019

korekpl napisał/a:
Udało Ci się rozwiązać problem? Na innych forach widziałem, że trzeba było zamienić ze sobą 2 przewody, a jak było u Ciebie?

Niektore kontrolery wynagają zamiany końcówek PASa, tu na obrazku opis wyprowadzeń :
link
Ale są również kontrolery, ktore nie pracują z tym PASem. Wg moich doświadczeń to te, w których złącza są opisane jako assist 1:1 albo accelerator 1:1.
Musimy wtedy zastosować zwykły PAS, z tych najtańszych (czasem oznaczonych 1:1) i wszystko hula.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group