To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Ramy rowerowe i inne - Rama Spark e-bike

Spark - Wto 16 Paź, 2018
Temat postu: Rama Spark e-bike
Rama Spark e-bike. Geometrycznie jest połączeniem klasy DH FR i Enduro tak, aby stawiała czoło nawet najtrudniejszym wyzwaniom terenowym, jest wyprodukowana z najwyższej jakości stali. Rama posiada również elementy wykonane z innych materiałów takich jak włókno węglowe, czy aluminium. W projekcie uczestniczy wielu ludzi pochodzących z różnych branż lecz wszystkich łączy zamiłowanie do EV oraz wiedza z zakresu obróbki metali, projektowania 3D, mechaniki. Projekt Spark e-bike istnieje od 2 lat i cały czas jest modernizowany według wymagań potrzeb naszych klientów

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Szerokość ramy 145mm lub 100mm
Szerokość tylnego wahacza 160mm( qs 205 273 mxus k5 )
3 rozmiary ramy do wyboru
max wielkość pakietu 500 ogniw

W skład zestawu w chodzi:

-Rama Spark ebike

-Wahacz (mocowanie wahacza łożyskowanie w ramie)

-Support

-Uchwyt dumpera

-Stery 1- 1/8 cala

-zaślepki boczne


Wraz z ramą można u nas nabyć inne części potrzebne do budowy rowerów elektrycznych klasy Super-ebike takich jak:

-Dedykowane pakiety baterii dla ramy Spark oraz innych dowolnych ram.
NAWET DO 500SZT OGNIW

-Silniki QS Motor

-Sterowniki

-Bms-y i ładowarki

Oświadczymy usługi doradcze oraz montażowe zapraszam serdecznie do kontaktu:
PW
email. info@elektropojazdy.pl
tel 728632757

cena 2400 pln





















GiantTrance3KW - Pon 12 Lis, 2018

Koledzy zanim popędzicie po tą ramę lub co gorsza zamówicie całego e-bajka to warto zapoznać się z nie tak odległą historią o tym kto dziś kryje się pod nickiem "spark"

Sorki że tak późno mogę ostrzec ludzi, ale dopiero teraz na dniach z kolegami wyłapaliśmy ten temat jak również inne wątki na tym forum które prezentuje niejaki "spark"

Warto poświęcić trochę czasu na dość "poczytny" temat ze starego forum : https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009

Kolega który tutaj funkcjonuje pod nickiem "spark" to niestety niepozytywny "bohater" tamtego wątku z którego mimo że pozmieniał nazwy i pousuwał wiele kompromitujących siebie materiałów z różnych stron to wystarczająco dużo można się dowiedzieć aby nie wpakować się na delikatnie mówiąc minę i nie stracić sporo grosza i jeszcze więcej nerwów.
Jedyny progres jaki poczynił "miszcz" z Gniezna to tyle że pojawił się NIP, jednak piękne reklamy i teksty były również na "zelektryzowani.pl" a potem o wiele więcej niż to co w temacie : https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009 ( Wielu odpuściło i miało już dość, niektórzy w ogóle nie są na forach) W każdym razie do dziś problemy po tym Panu Tomku z Gniezna wychodzą i odbijają się nam nie tylko na pamięci ale bardziej na portfelach.

Mogę tylko przestrzec - na dzień dzisiejszy jest już tyle dobrych i sprawdzonych miejsc - firm, w których można zlecić usługę lub zrobić zakup, że "sklep - firmę" https://electroo.pl/ po prostu odradzam. Oczywiście wolny wybór :lol: ale warto zapoznać się z tematem przed decyzją żeby potem nie było..
Z tego co już wiem podobne ostrzegawcze kroki zostaną poczynione przez kolegów gdzie tam będą mogli.

Na tą chwilę to aktualne linki do naszego zmieniającego nazwy "kameleona" :

"Sklep" (W zakładce kontakt adres ten sam i tel ten sam co wcześniej, w zakładce "o mnie" niezły polew :lol: ) https://electroo.pl/

Kanał na YT (trochę tych samych filmików jeszcze zostało..) nazwa oczywiście nowa : https://www.youtube.com/user/tomaszzz15/videos

Jest jeszcze profil na facebook-u o tej samej nazwie, ale ja "twarzo-książką" nie żyję :D nie mam i nie mam zamiaru zakładać :lol:

magneto - Wto 13 Lis, 2018

Moje doświadczenia są inne- z czystym sumieniem mogę polecić zarówno ramę spark, jak i kolegę Tomasza.
Rama spark jest równie dobrze zrobiona jak falcon, stabilniejsza podczas szybszej jazdy, oraz pojemniejsza (jeżeli chodzi o baterię). Polecam!

MixhaL - Czw 15 Lis, 2018

magneto napisał/a:
Moje doświadczenia są inne- z czystym sumieniem mogę polecić zarówno ramę spark, jak i kolegę Tomasza.
Rama spark jest równie dobrze zrobiona jak falcon, stabilniejsza podczas szybszej jazdy, oraz pojemniejsza (jeżeli chodzi o baterię). Polecam!


nie jesteśmy w stanie określić stabilności ani jednej ani drugiej, żaden z producentów nie podał geometrii

dede19adi - Nie 02 Gru, 2018

Potwierdzam jakość jest bardzo dobra. Kupiłem tylko ramę i jestem trakcie składania na wiosnę chce już projekt zakończyć ale to wyśle aktualne foto.
Najbardziej zależało że duża bateria można zamontować na dolnym pozomie udało się zamontować 9S21p a jest możliwość na 10S21P tylko nie wiem jeszcze czy jednym kawałku zmieści.

Scuda - Nie 09 Gru, 2018

Ile wazy rama z szerokoscia 100 mm i ile sie czeka na rame ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group