To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kupię, zamienię, szukam - [S] Sprzedam 2 silniki Nine Continent RH2806/2809 125zł/szt!

ciuupa - Czw 06 Gru, 2018
Temat postu: [S] Sprzedam 2 silniki Nine Continent RH2806/2809 125zł/szt!
Witam serdecznie,
do sprzedania posiadam 2 silniki firmy Nine Continent. Są one używane, sprawne, wykorzystywałem je w projekcie do budowy jeżdżącego wózka, jak widać na zdjęciach zostały zmienione (skrócony wał wraz z nowym nagwintowaniem oraz przewody). Silniki wraz z kołami. Podejrzewam, że majsterkowicz za grosze zrobiłby z tego ebike'a. Długość wału od strony przewodów 20mm, od drugiej 80mm.
Jeśli chodzi o model to są to albo RH2806 albo RH2809 (jak dobrze pamiętam to jeden taki jeden taki). Cena tylko 125zł/szt plus koszt wysyłki dwóch - 50zł kurier. Odbiór osobisty na terenie Bydgoszczy. Cena oryginalna 700zł
LINK
LINK2
LINK3
LINK4 LINK5

Cruiser - Czw 06 Gru, 2018

Rezerwuję oba.Pw
ciuupa - Czw 06 Gru, 2018

Mogę poprosić moderatora o przerzucenie tematu do działu sprzedam? Przez pomyłkę stworzyłem temat tutaj - bardzo przepraszam
noel841106 - Sob 08 Gru, 2018

Kolego też jestem na wózku i myślałem o zrobieniu czegoś takiego, tylko na mniejszych silnikach, bo taka moc to nie potrzebna moim zdaniem, a byłyby lżejsze.
Jak Ci ten projekt wyszedł? Działało to jakoś? Jak wykrywałeś moment kręcenia ciągami? Widzę tam jakieś łączniki. To tensometry?
Pozdrawiam

ciuupa - Nie 09 Gru, 2018

Hey. Zrobilem tak ze mialem joystick 2 silniki 2 sterowniki silniow 2 baterie i jeden modul zrobiony przeze mnie i dzialalo wg mnie fajnie. Problem byl z zamontowaniem kola do wozka( wyrabial sie gwint i zespawalismy w koncu zestaw caly - tutaj robota to byla kogos innego bo ja robilem program i elektronike). Jechalem ponad 20km/h, moc faktycznie czasami za duza ale wszystko do wyregulowania. Chcesz to moge podeslac filmiki :) :):) odnosnke przewodow to czujniki halla plus przewody 3 od silnika
ciuupa - Nie 09 Gru, 2018

Koła caly czas dostepne
szczepan-k - Pon 10 Gru, 2018

proszę o rezerwacje 2 silników.
biscwiz - Śro 12 Gru, 2018

ciuupa, zainteresowany. Jestem z Bydgoszczy.
ciuupa - Czw 03 Sty, 2019

Witam,
ze względu na pytania wymiary wałów w rysunkach poniżej

ciuupa - Wto 08 Sty, 2019

sprzedane,
temat do zamkniecia
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group