To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - Ciekawy tani rower xiaomi / himo

Roswell - Czw 17 Sty, 2019
Temat postu: Ciekawy tani rower xiaomi / himo
Z nudów przeglądałem internet i natknąłem się na taki rower:
https://youpin.mi.com/detail?gid=104098

wydaje się całkiem ciekawy żeby np podjechać do sklepu/pracy itp.

Ciekawe czy kiedyś będzie dostępny u nas i w jakiej cenie(w Chinach kosztuje ok 1200zł co jest wg mnie rewelacyjną ceną).

dzikson34 - Sob 23 Lut, 2019
Temat postu: phitfujong
smieszne chinskie gu...
lessero - Sob 23 Lut, 2019

Biorąc pod uwagę, ze większość szanownych tutaj popyla na jakiś chińskich Bafangach, Mxusach, Ninecontinentach powyższe stwierdzenie może być niejako chybione...

:mrgreen:

wibi - Sob 23 Lut, 2019

Może to być "ciekawe"? tylko ma jedną zasadniczą wadę, mianowicie możliwość ustawienia siodełka (sztyca) ograniczona do może 5 cm?
dzikson34 - Sob 23 Lut, 2019
Temat postu: racja
Tak sam na 9c latalem do konca 2018. Niestety za ciezkie to dla mnie i mojego gianta. Przezucilem sie na markowa chinszczyzne.
vwrafi - Czw 21 Mar, 2019

Miałem taki rowerek, tylko trochę lepszy, DYU D2.

Zalety:

- bardzo szybki jak na tak mały rowerek ( 26 km/h z wagą 75kg )
- bardzo mały, mieści się do samochodu po złożeniu kierownicy i pedałów ( dosłownie kilkanaście sekund na całość )
- bardzo duży zasięg ( ja dokupiłem sobie dodatkowy akumulator 10,4Ah i dałem go do środka roweru a oryginalny 5,2Ah dałem pod siodełko ) - 60km na obydwu
- dosyć duże przyspieszenie ze względu na kółka 12 cali

Wady:
- ludzie się obracali na ulicy za mną i podśmiewali, ale tak samo na początku reagowali na deskorolki elektryczne, także to pewnie z czasem minie
- ze względu na małe kółka i brak jakiejkolwiek amortyzacji po około 10km zaczynają boleć łydki od napinania mięśni na pedałach przejeżdżając przez nawet małe dziury czy małe krawężniki
- podobno często pada moduł Bluetooth

Jest nowsza wersja tego roweru DYU D3, on ma już amortyzację pod siodełkiem, ma regulowaną sztycę od siodełka oraz koło 14 calu.

Reasumując, zakup był udany, ale społeczeństwo jeszcze nie jest gotowe na takie wynalazki. Myślę, że za 3 lata już nikt się nie będzie oglądać na takie rowerki.

Bolt-ebike - Nie 12 Maj, 2019

może być
Tyżak - Czw 08 Sie, 2019

Wygląda na dosyć dobrze wykonany, masywny a z wyglądu jest niczego sobie, więc czemu nie, nie przekonamy się dopóki nie spróbujemy.
adriuns - Wto 14 Lip, 2020

Fajny ten rower :)
Redaktor1966 - Pią 22 Sty, 2021

Wyrafinowane rowery elektryczne
Np.:

Strona z produktem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group