To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Tematy elektryczne - Ładowarka modelarska na dwa pakiety

Jonszta - Nie 03 Lut, 2019
Temat postu: Ładowarka modelarska na dwa pakiety
Witajcie mam pytanie chce zbudować drugi rower dla dziewczyny oparty na takim samym pakiecie jak mój czyli 7s 9p czy jeśli kupię ładowarkę modelarską to bedzie nią mozna ładowac dwie baterie jednoczesnie ?
Pozdrawiam

wibi - Pon 04 Lut, 2019

Nie można.
Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje ładowarka modelarska,dwukanałowa (dla ładowania dwóch baterii np.7s?)?Jeśli nie wiesz to ci powiem,około 1000zł. Natomiast kupno dwóch dedykowanych ładowarek na napięcie 25V (29.4V) to około 200-300 zł oczywiście jeśli bateria jest z BMSem.

qaz33 - Pon 04 Lut, 2019

Mozna ladowac rownolegle pod warunkiem ze masz mniej wiecej rowne napiecia na kazdej celi. Ale przy tak duzej baterii bym nie ryzykowal bo przeciez nie bedzie ci sie za kazdym razem chcialo tych wszystkich napiec sprawdzac. Po drugie twoja ladowarka pewnie i tak ma za slaba moc na to. Jak nie chcesz BMSow to lepiej dokupic druga modelarska
Jonszta - Pon 04 Lut, 2019

Mam bmsy ale chciałem to uproscic zeby mieć jedną ładowarke ale dokupie lepiej drugą skoro to nie takie proste 😮
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group