To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - MSDS i/lub specyfikacja dedykowana

Jaforge - Pon 11 Lut, 2019
Temat postu: MSDS i/lub specyfikacja dedykowana
Witam Szanownych Forumowiczów,

to mój pierwszy post na forum. Z wykształcenia jestem metalurgiem. EV nie buduję, ale ogniwa Li-ion interesują mnie jako takie. W związku z tym poszukuję MSDS-ów dla poszczególnych typów ogniw Li-ion.

Ewentualnie jeżeli ktoś ma dostęp do oryginalnych specyfikacji produktów wystawianych przez producenta ogniw dla konkretnego kupującego to również jestem zainteresowany. W specyfikacji produktu można zamazać dane importera aby nikt nie poczuł się urażony.

Jakby ktoś, coś miał to proszę o kontakt na priv.

wibi - Pon 11 Lut, 2019

Charakterystyki różnych typów ogniw znajdziesz w sieci (google). Te ,sprzedawane na forum przez różnych kolegów w większości pochodzą z "demontażu" fabrycznie wybrakowanych baterii i praktycznie spełniają normy fabryczne.Sprzedawcy informują (w większości) o typie i właściwościach sprzedawanych ogniw chociaż były kiedyś wypadki opisane (i piętnowane) na forum pewnych "nieścisłości" w opisie.
Jaforge - Pon 11 Lut, 2019

Sporo szukałem w internecie i niewiele znalazłem. Może źle szukałem.
Czy możesz załączyć wibi, przykładowy link do kopii jednego MSDS-a z internetu?

BTW: Charakterystyki ogniw to nie MSDS-y.

qaz33 - Wto 12 Lut, 2019

Najprosciej chyba jak zagadasz do producenta albo dystrybutora. Powiedz im ze chcialbys kupic kontener ogniw to ci wszystko wysla. Tu na forum nikt takich certyfikatow miec nie Bessie
Jaforge - Śro 13 Lut, 2019

Tak też zrobiłem. Zamykam temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group