To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - akumulator - bateria

stasiu - Pią 22 Lut, 2019
Temat postu: akumulator - bateria
Witam panowie , stoje przed zakupem akumulatora 100 ah , do busa jako kempingowy i tu pytanie czy szło by to zastąpić "pakietem baterii" , i jaka była by tego cena
marcingp5 - Pią 22 Lut, 2019

Akumulator konkretnie do jakich zastosowań i rozładowań jakiej mocy ? kwasowy czy litowo-jonowy 12V czy więcej ?
stasiu - Pią 22 Lut, 2019

akumulator jako do zasilania webasta ,ew ładowanie telefonu , laptopa , czy zasilanie lodówki podczas weekendowych wypadów , na razie mam zwykłego kwasiaka , nie wiem czy przeżyje wakacje , bo to taki zwykły rozruchowy , myślałem o jakimś agm , ale moje pytanie , czy można było by to zastąpić pakietem baterii żeby było wydajne jak aku 100 ah , no i czy w ogóle mogło by to być ładowane z alternatora
stasiu - Śro 27 Lut, 2019

Nikt nic ??
wibi - Śro 27 Lut, 2019

stasiu napisał/a:
Nikt nic ??

A co tu można odpowiedzieć? każda baterię można zastąpić inną tylko w grę wchodzą koszty.Bateria o takiej pojemności kosztowała by pewnie z kilka tys.złotych a na dodatek używana głownie przez kilka miesięcy w roku więc "gra nie warta świeczki" i nikt przy "zdrowych zmysłach" w takie coś nie pójdzie, no chyba, że ma tyle kasy co papieru toaletowego.

stasiu - Czw 28 Lut, 2019

OK , wielkie dzięki takiej odpowiedzi oczekiwałem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group