To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Bardzo tanie zestawy napędowe 250W

glebor - Czw 14 Mar, 2019
Temat postu: Bardzo tanie zestawy napędowe 250W
Cześć. Mam bardzo fajne budżetowe zestawy na silnikach MXUS, tylne z mocowaniem na wolnobieg i tarczę hamulcową. w zestawie:
- wyświetlacz LCD KT-1
- manetka połówkowa
- silnik już zapleciony w obręcz 26 lub 28 cali! oczywiście przekładniowy, BEZSZCZOTKOWY z czujnikami hala, także można ruszać z samej manetki jak i wyłączyć manetkę i podróżować legalnie po całej europie.
- sterownik
- czujnik PAS

- prędkość przepisowa do 25km/h moc również przepisowa 250W ciągła i 500W chwilowa na start.

Cena za cały kompletny zestaw do elektryfikacji 760zł na tył, odbiór tylko osobisty w łodzi.

Interesuje mnie także sprzedaż hurtowa > 10 zestawów i wtedy możemy również delikatnie po negocjować cenę.

Mogę wykonać odpowiedni akumulator do zestawu na nowych akumulatorach li-ion.



glebor - Śro 27 Mar, 2019

Nadal są dostępne!
matys - Pią 29 Mar, 2019

Wysłałem PW
glebor - Nie 07 Kwi, 2019

Podbijam, nadal dostępne
glebor - Śro 04 Wrz, 2019

zestawy jeszcze dostępne na 26"
glebor - Pon 07 Paź, 2019

Podbijam nadal dostępne!
glebor - Śro 22 Kwi, 2020

jeszcze 2 sztuki dostępne!
vwrafi - Pon 28 Mar, 2022

Witam.

Czy posiada może ktoś ustawienia tego wyświetlacza pod ten silnik? Kupiłem już jakiś czas temu od pana ten zestaw, ktoś mi gwizdnął wyświetlacz, kupiłem nowy ale nie wiem jak ustawić parametr P1. Lub czy ktoś wie ile jest magnesów w tym silniku ? Parametr P1 mówi właśnie o ilości magnesów i przełożeniu.

Można to sprawdzić u siebie włączając wyświetlacz, później w ciągu 5 sekund wcisnąć na raz strzałka w górę, strzałka w dół i przytrzymać. Nastęnie klikamy przyciskiem od włączania 3 razy aż km/h przestaną migać i znowy wciskamy i przytrzymujemy strzałka w górę, strzałka w dół. Pierwszy parametr to właśnie P1.

slow - Czw 31 Mar, 2022

JA w mxusach 250W mam Pi=87
vwrafi - Pią 01 Kwi, 2022

Wyświetlacz przyszedł oryginalnie z ustawieniem 87, ale powodowało to błędy. Także to nie to ustawienie, ale dziękuję za chęci.
glebor - Pon 13 Cze, 2022

Dawno mnie tu nie było... Zostało mi jeszcze coś z kół silników i zestawów w starych przedinflacyjnych cenach :D ktoś chętny???
9452130 - Pią 08 Lip, 2022

A co zostało? I jakie ilości? :)
cardy - Śro 13 Lip, 2022

Jest możliwość wysyłki?
vwrafi - Czw 28 Lip, 2022

glebor napisał/a:
Dawno mnie tu nie było... Zostało mi jeszcze coś z kół silników i zestawów w starych przedinflacyjnych cenach :D ktoś chętny???


A czy ma Pan ustawienia wyświetlacza do tego zestawu od Pana? Ukradli mi wyświetlacz, kupiłem nowy lecz co chwilę się wyłącza i pokazuje error. Chodzi o liczbę magnesów.

wnoto - Pon 01 Sie, 2022

I jakie ceny obecnie ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group