To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - pswpower store

lukasz - Czw 02 Maj, 2019
Temat postu: pswpower store
kupiłem silnik bafang 750w i baterie hailong 48v chinskie ogniwa wszystko było pięknie przez pierwsze miesiące czyli 4 bateria zaczęła tracić pojemność wiec zareklamowałem po długich negocjacjach dostałem nową, ale i tak jej nie używałem tylko zamówiłem na ogniwach Sanyo.
minęła zima zacząłem jeździć na wiosnę znowu w silniku dziwne trzaski lekkie wibracje na pedałach i halas przy ruszaniu lub przyspieszaniu znowu pisze do typa z reklamacja no i cisza nie odpisuje nie ma juz kontaktu juz nic nie zrobisz.
Dla tych co myślą na zakupem z tego sklepu
https://www.aliexpress.com/store/1314442

może i najtaniej ale tanio nie znaczy dobrze wiec weź to pod uwagę wcześniej bo później będziesz w mojej sytuacji
NIE POLECAM

AdrianJ - Czw 02 Maj, 2019

Czy Bafang z ich sklepu różni się od zakupionych gdzie indziej?
Z jaką mocą max jezdzisz? Dokladales smaru molibdenowego na 1 redukcje? Jaki przebieg?

borsuk - Pią 03 Maj, 2019
Temat postu: Re: pswpower store
lukasz napisał/a:
kupiłem silnik bafang 750w i baterie hailong 48v chinskie ogniwa wszystko było pięknie przez pierwsze miesiące czyli 4 bateria zaczęła tracić pojemność

Zaczęła tracić pojemność, to mają być konkrety? Ciesz się, że ci taką reklamację uwzględnili. :smile:
lukasz napisał/a:

minęła zima zacząłem jeździć na wiosnę znowu w silniku dziwne trzaski lekkie wibracje na pedałach i halas przy ruszaniu lub przyspieszaniu

Znowu, to znaczy, że były wcześniej? Po jakim przebiegu?

glebor - Sob 04 Maj, 2019

Cóż wiadomo, że W PSWPOWER bierze się tylko zestawy po baterie zapraszam do forumowiczów :) Będziesz miał sprawdzone. Mogę również polecić moje akumulatory są bardzo porządne i nie tracą pojemności.
marcinek - Pon 06 Maj, 2019

Po co kupujesz gdzieś po kątach a później wypisujesz że coś nie tak. Wiadomo że na aliexpress żadna rękojmia nie obowiązuje w praktyce. Masz tyle sklepów choćby nexun.pl forumowicz tas bodajże prowadzi. Ja u nich kupiłem nine continent czy jakoś tak i sterownik w 2016 i narazie nic nie zawodzi, baterie sam robiłem na ich ogniwach panasonic.
Lemiux - Pon 06 Maj, 2019

marcinek napisał/a:
Po co kupujesz gdzieś po kątach a później wypisujesz że coś nie tak. Wiadomo że na aliexpress żadna rękojmia nie obowiązuje w praktyce. Masz tyle sklepów choćby nexun.pl forumowicz tas bodajże prowadzi. Ja u nich kupiłem nine continent czy jakoś tak i sterownik w 2016 i narazie nic nie zawodzi, baterie sam robiłem na ich ogniwach panasonic.

Mida nie kupisz w Polsce za normalne pieniądze. Nexun niestety ma tylko HUB-y :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group