To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - FLYER T-Serie ?

fazer72 - Śro 24 Lip, 2019
Temat postu: FLYER T-Serie ?
Tak jak już wcześniej pisałem, zakupiłem rower Flyer. Jest to prawdopodobnie seria T, rocznik ok 2009-2010 (sądząc po opisach na izolacjach kabli). Niestety niewiele mam informacji na temat tego modelu, na internecie znalazłem manuale, niestety do nowszych modeli. Wiem na pewno - napięcie 26V. Rower zakupiłem w ciemno z rozładowaną baterią i bez ładowarki. Niedawno nabyłem za 80 zł baterię, naładowaną na szczęście i udało mi się częściowo sprawdzić rower. Częściowo, bo jest rozebrany i tylko podpiąłem kable pod silnik i baterię. I tak : wyświetlacz się uruchamia, nie pokazuje błędu, tryby wspomagania się przełączają, oświetlenie działa. Resztę sprawdzę dopiero po złożeniu roweru do kupy. Jest jedno ale, z tego co widziałem przy innych rowerach po prawej stronie kierownicy jest jakiś przełącznik (park assist ?) U mnie go nie ma jest jedynie urwana wiązka przewodów. Co tam powinno być ? Ktoś wie ? I tak wogóle nie mogę wstawić zdjęć....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group