ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rama VECTOR - dyskusja ogólna
Autor Wiadomość
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Śro 14 Cze, 2017   

Tylko ile Flux kosztuje... :grin:
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 16 Cze, 2017   

Ma ktoś w kraju układ z producentem? tzn na tyle sensowny, żeby to wyszło taniej niż ze strony?
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Pią 16 Cze, 2017   

Wątpie bo sam sklep ma kiepskie opinie... ale ceny spoko :razz:
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 17 Cze, 2017   

Mobil napisał/a:
Wątpie bo sam sklep ma kiepskie opinie...


Możesz to rozwinąć?
 
 
Bujakoto 
prezes


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 733
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 17 Cze, 2017   

Zamawiałem z Vectora kilka razy i mam wrażenie, że każde kolejne zamówienie jest coraz gorsze.

Nie dość, że nie odpisują na czas, wymyślają jakieś dziwne formy płatności (choć tanie to przyznać trzeba), to informacja zwrotna lub czas oczekiwania na towar to jakiś żart.

Kilka dni temu dotarły do mnie piasty od nich.
Wrzucili trzy piasty luzem do kartonu wielkości monitora.
Nie wiem co za czubek wpadł na taki idiotyczny pomysł!? Piasty latały luzem po całym kartonie, poobijały się, w środku nie było ani grama papieru, czegokolwiek co wypchało by karton aby zabezpieczyć towar.

Jakim trzeba być idiotą aby małe elementy (piasty) pakować do takiego ogromnego pustego kartonu, przecież to już lepiej wrzucić to w kopertę bąbelkową, koszty gabarytu mniejsze. Naprawdę nie ogarniam IQ człowieka, który to pakował.

Pomijam fakt, że jest to istna firma krzak, która nie wystawia ani faktur ani paragonów, a mimo to podobno legalnie działa w Niemczech. Na google stream view adres Vectora to kilku piętrowy budynek, czyli w mieszkaniu.

To był mój czwarty i ostatni zakup u nich.

Sądziłem, że Polsce takie rzeczy przejdą ale nie w Niemczech a tu tata niespodzianka :)
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 17 Cze, 2017   

Ja prosiłem żeby przysłali mi adaptto czarne, odpisali że ok bo mają i k.... przysłali zielone. Było coś jeszcze poważniejszego z płatnościami, chyba że brakowało kilku groszy z przeliczenia waluty i czekam, czekam, czekam i napisałem czy wysłali bo długoo coś paczka idzie to po dwóch tygodniach odpisali że muszę uzupełnić te parę groszy bo brakuje i wtedy wyślą. Brak dowodu zakupu. Jak uwzględniają gwarancje na adapto nie mam pojęcia. Generalnie dno i metr mułu.
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Sob 17 Cze, 2017   

kupiłem 2x amortyzatrory, przyszedł 1 i do tego zepsuty, odesłałem (na swój koszt!) odesłali 1 w innej wersji i 2 miesiace czekałem na zwrot kasy za drugi i mnie jeszcze na koszta przelewu pociągnęli
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
MixhaL 
prezes


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 909
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Nie 18 Cze, 2017   

Kiedyś do ramy postanowiłem domówić tulejki do dampera, zwymiarowałem dokładnie im damper ( ramy nie bo wiadomo znają wymiary) i czekałem, z różnych przyczyn tulejki dostałem po 3 miesiącach. Gdy doszło do montażu okazało się że tulejki pasują idealnie do dampera ale do ramy nie :shock: Głupio się tłumaczyli, drugie zamówiłem w polsce, kasy nie oddali chociaż twierdzą że przy następnych zakupach odliczą...
_________________
Cyklon
BOMBER V1, V2, V3
RAIDEN
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

Panowie,zamaqia ktoś coś z Vectora w najbliższym czasie? :mrgreen:

Edit: Nikt nic nie zamawia, nikt nic nie chce? :mrgreen: To się sam z nimi będe męczył :lol:
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 05 Lip, 2017   

Ja będę myślał - ale dopiero po sezonie. Nie wiem, co nie wiem gdzie - aby zamówić vectora - będę musiał swoje aku sprzedać...
 
 
Dlugas 
dyrektor
Bob budowniczy :)



Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 439
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Śro 05 Lip, 2017   

MixhaL napisał/a:
Głupio się tłumaczyli, drugie zamówiłem w polsce, kasy nie oddali chociaż twierdzą że przy następnych zakupach odliczą...

Trzeba było im odpisać że następnych zakupów nie będzie jeśli do końca tego zamówienia nie wyprostują :!:
_________________
Spark Super Hadron 654
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 06 Lip, 2017   

Raczej tylko płatność paypal i jej blokada, dopóki się towar nie będzie zgadzać. Inne płatności - kopanie się z koniem nie ma sensu.
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Zamówiłem, zapłaciłem zwykłym przelewem i o dziwo, rama profesjonalnie spakowana, w dniu dzisiejszym do mnie dotarła... zabaczymy, co się z tego złożyć da, i czy, jak to we wschodnich fabrykach odkurzaczy bywało, poi złożeniu, kałasz wychodził... Kontakt w języku angielskim, bardzo dobry, odpisywali średnio w ciągu 12h...
 
 
Redragon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Xxx
Ostatnio zmieniony przez Pią 18 Maj, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Klasycznego "vectora", czyli obecnie "średniaka". Czaiłem się na light, jednak za Chiny Ludowe, moje pakiety by tam nie wlazły...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group