ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kross 3.3kW Zapraszam!!! nowa cena!!
Autor Wiadomość
romus130 
brygadzista


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 279
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   Kross 3.3kW Zapraszam!!! nowa cena!!

Witam wszystkich zainteresowanych.
Nowa cena!!!
Cześć

Przedstawiam Wam rower elektryczny który sam zbudowałem. Budowa zajęła mi sporo czasu aby doprowadzić rower do obecnej konfiguracji, stanu technicznego i parametrów. Na początku budowy podchodziłem sceptycznie do tego tematu, ale dziś już wiem
że nie ma nic wspanialszego do jazdy mocnym rowerem elektrycznym.
Fajne uczucie gdy 80% skuterów 50cc zostawiasz w tyle:)

Niestety czas się żegnać z elektrykami w najbliższym czasie, ponieważ kupuję dom który kosztuje dużo pieniędzy i niestety ale każdy grosz jest mi potrzebny. Z drugiej strony ktoś inny będzie mógł cieszyć się moim rowerem a ja jak się odkuję to zbuduje sobie drugi - najważniejsze, że już wiem że to się opłaca i dostarcza wrażeń.

Dlaczego ten rower jest wyjątkowy:

Rower został zbudowany na bazie ramy Cross hexagon V3 21'' koła 26'' Bardzo trwała konstrukcja.
Mocny silnik 9x7 Nine Conti bezszczotkowy BLDC do tylnego koła. Jest zapleciony w obręcz dx 32 nitowaną oraz w szprychy o podwyższonej wytrzymałości 2,2 mm.
Blokada obrotu soi koła !!
Sterownik FOC 100% programowalny 55A. od Barmala. X2
Zabezpieczenie termiczne sterownika.110 st.C dzięki niemu nigdy nie przegrzejemy sterownika.
Nowy akumulator 25Ah 18s 10p i 200A rozładowania ciągłego. Który jest dopiero po 12 cyklach ładowań. Akumulator jest zbudowany z nowych ogniw Samsunga 25R 186 - pokaż numer telefonu - A. Taka konfiguracja akumulatora pozwala na bardzo wiele, akumulator nigdy nie będzie pracował na skraju wytrzymałości ma bardzo dużo zapasu maksymalnego rozładowania. To przekłada się na żywotność Akumulatora.
BMS który czuwa nad Akumulatorem 80A . Dzięki niemu rower staje się bezobsługowy. BMS pilnuje żeby akumulator w naszej konstrukcji był w jak najlepszej kondycji.
Automatyczna zewnętrzna ładowarka 18s 3,5A która ładuje rower w 7 godz. Wyłącza się automatycznie.
Nowy Amortyzator przedni RST z regulacją wysokości - świetnie pracuje. Wcześniej używałem innego i jest przepaść w kulturze pracy i poziomie amortyzacji.
Hamulce tarczowe hydrauliczne przód 180mm tył 160mm dają poczucie bezpieczeństwa.
Oświetlenie Led creed 2x 10W!! bardzo mocna własnoręcznie przerobione.
Licznik prędkości - posiada 8 funkcji.
Tylna opona 26''2,35 Przednia opona 2,10 wzór kostki. Rower trzyma się bardzo dobrze w lekkim terenie jak i na równej nawierzchni.
Sterowanie pracą silnika za pomocą manetki kciukowej bez względu na własne wspomaganie.
Elektroniczny wyświetlacz naładowania akumulatora, dzięki niemu na bieżąco widzimy aktualny poziom akumulatora.
Zasięg roweru na jednym ładowaniu to od 60km do 120km.
Prędkość maksymalna około 65 km/h.
Jedno ładowanie to tylko 1zł!!!

Te wszystkie elementy powodują że jazda tym rowerem to po prostu przyjemność. Polecam każdemu przygodę z elektrycznym rowerem a najlepiej przygodę z moim elektrycznym rowerem.
Rower do obejrzenia i wypróbowania w Piasecznie. Proszę dzwonić w razie jakichkolwiek pytań.

poniżej link do aukcji
https://www.olx.pl/oferta...67-IDoOWLi.html
ZACHĘCAM DO ZAKUPU

Odpowiem na wszystkie pytania
więcej zdjęć wyślę na e maila

zdjęcia-007.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 208 raz(y) 6,96 MB

zdjęcia-004.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 196 raz(y) 7,74 MB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group