ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozdrawiam wszystkich zlych tzn niepopularnych i niezgodnych
Autor Wiadomość
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   Pozdrawiam wszystkich zlych tzn niepopularnych i niezgodnych

Masz lifepo4 a nie lipo/li ion, masz satiatora czy pulsara? Masz amortyzator ze stopow aluminium a nie magnezu ? Nie zgadzasz sie z prawda jedyna sluszna wielkich wodzow? Jestes zly na tym forum, tak jak ja
Pozdrawiam wszystkich "niezgodnych" ktorzy chca pomoc swoja wiedza ale sa banowani bo mysla inaczej niz wielcy jedyni sluszni na fooorum
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

A tobie co?
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Mi się to skojarzyło z :mrgreen: :
Cytat:
– Nasza jest Polska tylko! Tylko my – Polacy! Jest tylko jedna racja! I ja! My ją mamy!
– Jedna jest racja, lecz ona jest przy nas!
– Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Temat do wywalenia, pozostawiam decyzję dla Tasa, bo znowu wyjdę na tego najgorszego na forum ;)
Mamy regulamin, który zabrania dyskusji o cenach w dziale "bazar" i może powinniśmy to szanować?
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Nie no pewnie, klamstwa typu" nie kupisz taniej nawet w chinach" wg was nic nie szkodza niezorientowanym kupujacym prawda? Jak ktos sprzedaje niech nie klamie, poza tym skoro jestem obrazany przrez jakiegos bolka ze uwazam sie za najmadrzejszego na calej wsi i go hejtuje, podajac prawde i fakty podczas gdy on nie ma po prostu racji to wg forumowego gremium jest w porzadku?!
Brawo, bawcie sie sami, prosze wiec usuniecie mnie z tego padolu skoro czlonkostwo=przytakiwanie chocby idiotom.brawo, hartujcie aluminium w wodzie jak to ktos radzil nie majac bladego pojecia jak to robic, ale to ja zostalem zaatakowany bo cos wiem lepiej bo chodzilem do szkoly?zegnam wiec,sluchajcire matolow, skoro to wam cos da.medykmtb
 
 
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Siądź na chwilę, weź głęboki wdech i wczuj się. :cool:
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Bogu Słońce, ja tam nie mam żadnych skrupułów w moderacji działów sprzedaży :)

Niektórym ciężko jest się stosować do zasad.
A zasady są takie, że nie ma i nie będzie dyskusji w działach handlowych.
Bardzo ciężko komuś wbić do głowy, że w tym dziale ogłoszenia są usuwane (część z automatu, cześć z przedawnienia, cześć po dezaktualizacji) wraz z wypocinami takich jednostek i po 2 tyg nic z nich nie zostaje.

Jak ktoś ma nieodpartą chęć prawienia monologów, co mu się coś nie podoba - powinien pisać w działach bez restrykcji, wtedy pozostanie to na dłużej jakiś ślad. Więc ten "zakaz" nie jest przeciw tylko za wolnością wypowiedzi :)

A jak są jakieś nieprawidłowości, obrażanie, kłamstwa i ściemy, oszustwa to od razu mi pisać na PW lub wbijać do Boga Słońce, żadnej sprawy nie pozostawiamy nie rozwiązanej :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Siodełko SMP TRK GEL MEN w dziale sprzedazy bylo komentowane przez innych rowniez przez zeltoma od ktorego otrzymalrm 2 ostrzezenia za komentarze w ww dziale.coz sa rowni i rowniejsi jednym bogom wolno inni jak ja maja tylko czytac? zalatuje tu folwarkiem zwierzecym pewnego znanego autora. :twisted:
Jakiz to wzor daje kol zeltom? Jemu wolno komentowac,mi nie.
Nie podoba mi sie to.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Lis, 2017   

Dostałem takiego maila od medykmtb:

"Witaj zeeltom,

Skoro takim kutasom jak przenikanie wolno obrazac innych a ja mam byc tu obrazany bez konsekwencji dla agresorow, powiem tak wypisz mnie z tego burdelu i pierdol sie!"

Zgodnie z życzeniem usuwam tego użytkownika z forum.

PS. Siodełko było komentowane żartobliwie i nikt tam się nie czepiał ceny i nie komentował ile, kto zarabia. Trzeba rozróżniać żarty, od zaglądania komuś do portfela.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group