ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Cennik baterii z firmy Thunder
Autor Wiadomość
DruhRafal
stażysta
Jeździec bez głowy



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 138
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009   Cennik baterii z firmy Thunder

Świeżynka, dotarła dzisiaj w nocy do mnie:

Glad to tell you that there is no MOQ of our LFP cells.
The price of our batteries depends on the quantity you order, the more you order the better price you will get.
Here comes the price of LFP. We quote our price per Ah based on different order qty:

Order qty <10000Ah <50000Ah <100000Ah <500000Ah >500000Ah
LFP 1.50USD/Ah 1.35USD/Ah 1.20USD/Ah 1.10USD/Ah 1.00USD/Ah

NOTE:

1).Above quotation is EXW price, without any transportation fee.(But we can help you to arrange shipment if necessary.)
2).Above quotation doesn't include the terminal connectors and pack jigs and straps.

Terminal connectors are used to connect two cells to use in series.
Pack jigs and straps are used to avoid swelling of cells resulting from overheat during charge and discharge.
The price of connectors for TS-LFP90AHA is US$2/pcs, and pack jigs and straps US$9/set.



Oraz dostałem obrazek:


Co myślicie na temat cen? Jeśli transport nie będzie kosztował kosmosu to może warto się zainteresować?
 
 
www_3xE_pl 
młodzik
3xE - electric cars


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 73
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009   

Trzeba doliczyć transport, cło, opłaty za odprawę celną,... Opłaca się dopiero przy większych transportach. Cena ostateczna zależy bezpośrednio od wielkości zestawu i jest do znalezienia na mojej stronie.
_________________
Samochody elektryczne, akumulatory litowe, ładowarki, silniki elektryczne, akcesoria
 
 
DruhRafal
stażysta
Jeździec bez głowy



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 138
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009   

www_3xE_pl napisał/a:
Trzeba doliczyć transport, cło, opłaty za odprawę celną,... Opłaca się dopiero przy większych transportach. Cena ostateczna zależy bezpośrednio od wielkości zestawu i jest do znalezienia na mojej stronie.


Dla moich zastosowań i tak nie są to ceny i ilości odpowiednie - zamieściłem po prostu informacje - każdy może sobie sam policzyć, co się komu opłaca...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group