ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Śro 31 Sty, 2018
Szukam rysunku technicznego ramy FALCON V2
Autor Wiadomość
niegodny 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 166
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

umbur dla mnie też proszę jednego.
 
 
Azazel 
początkujący



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 46
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Nie rozumiem dlaczego się nabijacie z Henia skoro dogadał się z Sebastianem i dostał rabat chyba już wszystko gra :)
 
 
henio 
brygadzista


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 286
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Azazel napisał/a:
Nie rozumiem dlaczego się nabijacie z Henia skoro dogadał się z Sebastianem i dostał rabat chyba już wszystko gra :)


Dzięki za wsparcie :)

A niech się nabijają. Śmiech to zdrowie. Mnie to jakoś nie rusza i tak wyszedłem zwycięsko bo mam już zniżkę na ramę zaklepaną. Tyko jeszcze raz powtórzę, że tu nie chodziło o przywłaszczenie cudzego, tylko zapytanie czy by nie zechciał się ktoś podzielić wiedzą. Przecież wielu się dzieli i to nie takimi rzeczami. Nie zaszkodzi zapytać.

A swoją drogą co myślicie by ramę Falcon V2 tak przerobić by wyglądała jak ten zabudowany Falcon z filmiku poniżej? Wydaje się, że akumulatorów by jeszcze więcej weszło, a środek ciężkości przeniósł by się nieco niżej. Jakbym miał projekt, to bym tak przerobił, a może sam twórca Pan Sebastian pójdzie tą drogą i wypuści nową flotę ram FALCON V3 ? - kupuję od razu ( oczywiście ze swoją zniżką ). Zobaczcie jaka piękna maszyna:

https://www.youtube.com/watch?v=jXAOAvk3TvQ
 
 
Azazel 
początkujący



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 46
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Heniu trzymam kciuki za powodzenie Twojej produkcji i liczę że pozostałe komponenty poza ramą również uda Ci się znaleźć w dobrej cenie i spotkamy się wszyscy na zlotach :mrgreen:

Co do konstrukcji z filmu. Jest cześć osób co by w to poszła ze względu na większą pojemność ramy czy też estetykę jak np. Ty:)
Ale jest gro osób, którym jednak zależy na jak najbardziej "rowerowym" wyglądzie i stylu. A taka rama wygląda dużo bardziej jak moto. To też jest jakiś argument:) Ale powstaje nowa rama bardziej moto we współpracy Pana Sebastiana i cyklonebike. Pewnie wkrótce się dowiemy jakiejś rewelacji. Kto wie może to będzie akurat to o czym mówisz i spełni Twoje wymagania z obniżeniem środka ciężkości. Tylko czekać na efekty :wink:
 
 
henio 
brygadzista


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 286
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

A obczajecie uspawać ramę Falcon V2 z KWASÓWKI ? :mrgreen:

Ale byłby czad! "Srebrny Rycerz" nosiłby miano :cool:
 
 
henio 
brygadzista


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 286
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 21 Lut, 2018   

Może wymarzony rysunek techniczny ramy Falcon, jakaś dobra duszyczka, mi podeśle na pw, ale to już nie tu. Będę na . org.

A może Midi, konstruktor przepięknego Falcona z zabudową, jak już zrobi swój nowy projekt ramy, to mi tanio sprzeda? Patrzcie na jego Falcona, widzieliście? O takie coś chodziło. Po zmianie konstrukcji ramy, na taki właśnie kształt, wejdzie jeszcze więcej akusów, mniej będzie plątaniny kabli, a i środek ciężkości się obniży - genialne:


https://www.youtube.com/watch?v=jXAOAvk3TvQ

Oczywiście na filmiku jest zabudowany sterownik, ale jeśli zmieni się kształt ramy właśnie na taki, to będzie idealne rozwiązanie.
 
 
wwojciech 
brygadzista
wwojciech


Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 264
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 22 Lut, 2018   

Przez te wszystkie posty co tutaj płaczesz o projekt, nad którym ludzie siedzieli/glowkowali - już byś sam stworzył. Jest wiele rysunków technicznych w sieci, jakbys wykazał najmniejsze chęci to byś znalazł co szukasz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group