ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Arbiter
Nie 11 Mar, 2018
Rapid 1 od E-biker.pl - opis i ustalenie przyczyn usterek
Autor Wiadomość
henio 
brygadzista


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 286
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

cedoor napisał/a:
Cytat:
Zarejestrował by zrobić szum medialny i darmową rekalmę, bo ludzie głupie i łykają takie rzeczy jak pelikany.
Fajną, mocną baterię ma ten "falcon" a jakie chlapacze :cool:


Wypraszam sobie.. Pokazałem tylko swój punt widzenia nt rowerów dużej mocy i przewiduje jak to się skończy. Popularność ebików w naszym kraju rośnie proporcjonalnie niczym popularność Bitcoina. Co do firmy Geobike to tak samo jak Ecobike i pochodone. Chiński rower za 3k z innym logo. ODRADZAM chyba, że ktoś lubi przepłacać :)


O jejku, ale ja to mówiłem do tej firmy co zarejestrowała rower ( tablice rejestracyjne ) , a nie do Ciebie, że się zarejestrowałeś świeżo na forum. Spoko, luzik. Rower gniot. Za darmo bym go nie chciał.
 
 
Marek_b57 
początkujący
Wlasciciel roweru


Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 7
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018   

Cześć,

Minęło już trochę czasu od rozpoczęcia tej dyskusji i emocje zdecydowanie opadły. Przyznaję, że poniosly mnie nerwy i troche za bardzo rozpetala sie ta gownoburza.

Ostatecznie odbyłem z Konradem spokojna rozmowę i sprawa będzie rozwiązana dla mnie satysfakcjonująco.

Tymsamym jako klient i wlasciciel roweru ktory którego dotyczy ta sprawa bardzo prosze admina o usuniecie tego watku wraz ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Temat jest juz nieaktualny.
Pozdrawiam Marek
Ostatnio zmieniony przez Marek_b57 Nie 18 Lut, 2018, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018   

To świetna wiadomość, widać sila rażenia forum i FB zadziałały. Czekamy na fotorelację naprawionego roweru.
 
 
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018   

To zamknięcie wątku to rozumiem warunek porozumienia..?
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Na prośbę Marek_b57 wyrażoną 3 posty wyżej wątek przeniosłem z forum publicznego.


Do relacji o nieudanych zakupach, problemach z rowerami zapraszam ewentualnych włascicieli kupionego roweru czy sprzętu. Jest to wówczas bardziej przejrzyste niż wątki rozpoczynane przez firmy konkurencyjne. Proszę w takim przypadku o utworzenie nowego wątku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group