ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Usunięcie wątku dotyczącego roweru Marek_b57 na jego prośbę
Autor Wiadomość
arek_arecki 
szef
CyklonEbike



Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1152
Skąd: Ząbki
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

zeeltom napisał/a:
Jeszcze nie tak dawno była dyskusja o nieusuwaniu postów z forum, by inni mogli się z nimi zapoznać. Dotyczyło to głównie bazaru, by wyrobić sobie opinię o sprzedającym, czy kupującym, ale nie tylko bazaru bo i innych tematów.
Zakładam wątek i po jakimś czasie inny użytkownik piszący w moim wątku prosi o usunięcie całości.
I co? Kasuje się wtedy ten wątek bez zgody osoby, która wątek założyła?
Coś tu poszło nie tak i, między innymi, dlatego nie chcę zarządzać tym forum w żadnej postaci.
Poza tym co to za nazwa tematu: "Usunięcie wątku rozpoczętego przez Marek_b57 na prośbę Marka"
To nie Marek rozpoczął temat, tylko
Obrazek


to nie istotne :-)
był pewno duży nacisk i ARBITER "musiał" się dostosować
koniec końcem za chwilę staniemy się wszyscy użytkownikami FORUM.EBIKER.PL
_________________
Pakiety baterii Li-ion, BMSy, złącza, itd
Wykonanie ebike I monster ebike na ramach KARIWA V2, TELEPORT, EKROSS, QULBIX, VECTOR
info@cyklonebike ; +48 516 081 337
www.cyklonebike.com
 
 
Passat_EQ 
prezes


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 08 Paź 2016
Posty: 580
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Przy okazji chcialem sie zalapac i spytac.
Bo sirgregs w jednym temacie o falconie areckiego zjechal mnie ze ktury pisze sie przez ó.
Dosc glupio wyszlo. Na szczescie z leszczem na spokojnie sie dogadalismy i stanelo ze mialem racje.
Moznaby usunac ten watek Konstrukcje Wlasne ? :)
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

arek_arecki napisał/a:
Dziwi mnie fakt zamkniecia watku, tym bardziej, ze nie prosil mnie o to wlasciciel roweru.
Dla mnie sprawa jest jednoznaczna.
Naprawa roweru jest mozliwa tylko po usunieciu watku.
A formuowanie i budowa zdań tego postu nijak nie pasuje do budowy zdań poprzedniej wypowiedzi Marka. (czyżby otrzymał gotowy tekst? który miał wysłać do admina)
I GRATULUJE ARBITROWI podejscia do tematu.
Widze ze stajemy sie forum.ebiker.pl. Przynajmniej niektórzy z użytkowników
zycze adminowi wiecej tego typu interwencji... Kasa Czyni Cuda ... I tyle w temacie


Arek,
Wątek nie został schowany na wniosek ebiker, tylko na wniosek Marek_b57 czyli osoby która jest stroną w sporze, kupiła rower i jest właścicielem roweru i miała zastrzeżenia. Stroną to znaczy w relacji jest klientem.

Ja nie gdybam czy
Cytat:
Dla mnie sprawa jest jednoznaczna. Naprawa roweru jest mozliwa tylko po usunieciu watku.
bo tego nie wiem - nie uczestniczę i nie uczestniczyłem w tym sporze. Jeśli sprawa jest rozwiązana i właściciel roweru poprosił o usunięcie to uszanowałem jego prośbę. Posty nie są skasowane, są zarchiwizowane.

Dobrze by było aby wypowiedział się sam zainteersowany tj Marek_b57
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

zeeltom napisał/a:

Poza tym co to za nazwa tematu: "Usunięcie wątku rozpoczętego przez Marek_b57 na prośbę Marka"
To nie Marek rozpoczął temat, tylko
Obrazek


Przepraszam, tego nie zauważyłem i to moja pomyłka, faktycznie to arecki rozpoczął wątek
 
 
arek_arecki 
szef
CyklonEbike



Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1152
Skąd: Ząbki
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Arbiter napisał/a:
arek_arecki napisał/a:
Dziwi mnie fakt zamkniecia watku, tym bardziej, ze nie prosil mnie o to wlasciciel roweru.
Dla mnie sprawa jest jednoznaczna.
Naprawa roweru jest mozliwa tylko po usunieciu watku.
A formuowanie i budowa zdań tego postu nijak nie pasuje do budowy zdań poprzedniej wypowiedzi Marka. (czyżby otrzymał gotowy tekst? który miał wysłać do admina)
I GRATULUJE ARBITROWI podejscia do tematu.
Widze ze stajemy sie forum.ebiker.pl. Przynajmniej niektórzy z użytkowników
zycze adminowi wiecej tego typu interwencji... Kasa Czyni Cuda ... I tyle w temacie


Arek,
Wątek nie został schowany na wniosek ebiker, tylko na wniosek Marek_b57 czyli osoby która jest stroną w sporze, kupiła rower i jest właścicielem roweru i miała zastrzeżenia. Stroną to znaczy w relacji jest klientem.

Ja nie gdybam czy
Cytat:
Dla mnie sprawa jest jednoznaczna. Naprawa roweru jest mozliwa tylko po usunieciu watku.
bo tego nie wiem - nie uczestniczę i nie uczestniczyłem w tym sporze. Jeśli sprawa jest rozwiązana i właściciel roweru poprosił o usunięcie to uszanowałem jego prośbę. Posty nie są skasowane, są zarchiwizowane.

Dobrze by było aby wypowiedział się sam zainteersowany tj Marek_b57


Wszystko super.
Mam tylko jedno ale...
Właścicielem wątku nie jest Marek_b57

I są ludzie na forum, którzy myśleć logicznie potrafią (przeczytaj dokładnie post Marek_b52 porównaj budowę zdań i składnię, a odpowiedź nasunie Ci się sama, kto jest twórcą treści email'a)

także uważam, że każda Twoja wypowiedź w tym temacie i próba wytłumaczenie Twojego postępowania, z całym szacunkiem, ale POGRĄŻA cie jako administratora
_________________
Pakiety baterii Li-ion, BMSy, złącza, itd
Wykonanie ebike I monster ebike na ramach KARIWA V2, TELEPORT, EKROSS, QULBIX, VECTOR
info@cyklonebike ; +48 516 081 337
www.cyklonebike.com
Ostatnio zmieniony przez arek_arecki Nie 18 Lut, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Ale brzmi zupełnie inaczej, bo sugeruje, że Marek jest autorem wątku i poprosił o jego usunięcie. Według mojej opinii nie można kasować wątku zaczętego przez inną osobę na prośbę osoby, która wątku nie zakładała.
Brzmi to dość paradoksalnie, ale ja mam wątek o przeróbce hulajnogi, wrzucam tam swoje opisy i zdjęcia, ktoś coś tam skrobnie a na koniec ta skrobiąca osoba prosi o usunięcie mojego wątku i ty go usuwasz???
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

A pytałem Arbitra po usunięciu tematu, czy go w ogóle czytał... :???:
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Arbiter napisał/a:
Arek,
Wątek nie został schowany na wniosek ebiker, tylko na wniosek Marek_b57 czyli osoby która jest stroną w sporze, kupiła rower i jest właścicielem roweru i miała zastrzeżenia. Stroną to znaczy w relacji jest klientem.

Z tego co pamiętam z tego tematu, kupujący nie był wymieniony z imienia i nazwiska, a arek_arecki opisywał rower klienta firmy ebiker. Temat dotyczył źle wykonanej konstrukcji, która mogła zagrażać bezpieczeństwu użytkownika i firmy, która ją wykonała. Od tego jest m.in. to forum, aby przestrzegać osoby bez wiedzy o elektrykach przed "zakupem życia". W wątku wypowiadało się wiele osób po to, żeby ostrzec innych na przyszłość. Powód usunięcia tych wypowiedzi, które są niewygodne dla ebikera jest oczywisty dla użytkowników forum. Sami zaczęli sprzątanie od czyszczenia swojej strony na FB, teraz kontynuują czyszczenie forum. Nie pierwszy raz kasa okazuje się ważniejsza od bezpieczeństwa.
Niech żyje nam miłościwie panujący naczelny wódz.
 
 
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

A Konrad ręce zaciera bo właśnie przekuł porażkę w sukces. Zaczęło się od g.. roweru za duże pieniądze a skończyło na rozwaleniu* jedynego miejsca gdzie można było znaleźć krytyczne ale prawdziwe opinie na temat tego co sprzedaje E-biker. I to jest mistrzostwo świata w eliminowaniu konkurencji. Pytanie: czy to forum jest jeszcze Arbitra czy już może E-bikera firmowane przez Arbitra? Pytanie na tyle zasadne, że nie wyobrażam sobie by Mercedes reklamował Forda, Coca-Cola - Pepsi a Biedronka - Lidla.. A tu proszę, na samej górze jedno forum reklamuje drugie forum o "tej samej" treści.

*rozwaleniu - mam nadzieję, że Arbiter przemyśli sprawę i przywróci wątek, oczywiście jeśli jeszcze jest właścicielem tego forum jak również dogada się z Zeltomem i Tasem bo to oni to ciągną. Nie będzie ich, ludzie sami zaczną odpadać.. :(
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Temat niniejszego wątku poprawiłem na "Usunięcie wątku dotyczącego roweru Marek_b57 na jego prośbę"

Wątek którego dotyczy dyskusja przywróciłem
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8043&postdays=0&postorder=asc&start=210 gdyż

tak jak mówiłem nie kasowałem go tylko ukryłem na wniosek klienta który kupił rower

Niech się pojawi sam interesariusz Marek_b57
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

arek_arecki napisał/a:


I są ludzie na forum, którzy myśleć logicznie potrafią (przeczytaj dokładnie post Marek_b52 porównaj budowę zdań i składnię, a odpowiedź nasunie Ci się sama, kto jest twórcą treści email'a)


Nie maila tylko na forum to napisał Marek_b57 który wcześniej narzekał.
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8043&postdays=0&postorder=asc&start=210

Za dużo tu jest podjazdów i wciskania komuś złej woli.
 
 
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Arbiter a czemu ten wątek umieściłeś w informacjach forumowych? I po co Ci potrzebna opinia Marek_b57 skoro nie on był założycielem tego wątku? Z całym szacunkiem dla zainteresowanych i dla Ciebie jako właściciela forum ale zgodę na usunięcie powinien wydać Arek i to do niego powinien zwrócić się Marek_b57. To jedyna droga by spróbować oczyścić atmosferę i przywrócić własną wiarygodność.
P.S. a Marek_b57 jedynie co może to możliwość wykasowania własnych wpisów. Do tej pory tak to działało i było naprawdę ok.
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
arek_arecki 
szef
CyklonEbike



Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1152
Skąd: Ząbki
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Arbiter napisał/a:
arek_arecki napisał/a:


I są ludzie na forum, którzy myśleć logicznie potrafią (przeczytaj dokładnie post Marek_b52 porównaj budowę zdań i składnię, a odpowiedź nasunie Ci się sama, kto jest twórcą treści email'a)


Nie maila tylko na forum to napisał Marek_b57 który wcześniej narzekał.
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8043&postdays=0&postorder=asc&start=210

Za dużo tu jest podjazdów i wciskania komuś złej woli.


Odpisalem ci wyzej co o tym sadze

To twoje forum wiec rob co chcesz I promuj kogo chcesz
Dla mnie jestes "nieobiektywny" bo oplaca cie ebiker (bezsensowny banner), chyba ze juz dolaczyles do nich na fejbuku ;-)

Nie zdziw sie jesli takie postepowanie wykonczy cos, co kiedys stworzyles
_________________
Pakiety baterii Li-ion, BMSy, złącza, itd
Wykonanie ebike I monster ebike na ramach KARIWA V2, TELEPORT, EKROSS, QULBIX, VECTOR
info@cyklonebike ; +48 516 081 337
www.cyklonebike.com
 
 
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Pon 19 Lut, 2018   

Marek_b57 nadal się nie ustosunkował do słów Arbitra by potwierdzić swoją prośbę i fakt iż to on sam zmienił treść wpisu pomimo iż wczoraj o 21.57 logował się na forum. Arbiter do dziś nie przywrócił wątku do odpowiedniego działu.
Baner reklamujący konkurencyjne forum nadal wisi. Zeltom i Tas żegnają się.
To już jest koniec, nie ma już nic, zostaliśmy sprzedani, możemy iść..
E-biker górą :( i jeśli to on ma teraz kształtować środowisko ebikerów to wyrazy współczucia dla tych którzy dopiero zaczynają interesować się tematem e-rowerów. Bo najlepsze co ich czeka to rower z torba na aku i silnikiem który po pierwszej jeździe obróci się w hakach..
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pon 19 Lut, 2018   

Ufam mojemu przeczuciu, a mówi ono, że w ogólnym rozrachunku będzie dobrze :)
Więc nie marudzimy, każdy z nas ma dużo pracy do wykonania, prawda?! :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group