ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam roweru w dobrym stanie na niedrogą bazę pod ebajka
Autor Wiadomość
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018   Szukam roweru w dobrym stanie na niedrogą bazę pod ebajka

Witam. Szukam roweru, a konkretnie 2 egzemplarzy, które nadają się na pokazowe bazy, aby forumowicze zainteresowani zakupem zestawu ode mnie mogli się przejechać.
Oba rowery fajnie, żeby były pod kasetę i z vbrake żeby to szybko przerobić, korby na klin, musi być pas i manetka. Najchętniej z oddzielnymi manetkami i klamkami hamulcowymi z wiadomych względów, ale z klamkomanetkami też sobie jakoś poradzę...

Jeden rower pod zestaw 250W 48V 35km/h
drugi rower pod zestaw S1000(R) 48V 35-40km/h.

Czyli w sumie podobne, oba żeby miały ramy od 18 najchętniej 19-20 cali, do 17 cali bidony też wchodzą ale na styk, jednak taka rama jest za mała dla mnie, a jak już ebajki są to niech można gdześ polatać i coś pozałatwiać, a nie żeby tylko stały i graciły...

Jak ktoś coś ma, to proszę o oferty najchętniej na PW, coś wybiorę napewno, od 1 kwietnia muszę mieć 2 bazy, żebym ogarnął do zlotu.

budżet między 450-800zł. Wiadomo, że przy ebajku i tak poleci nowa kaseta, spora część osprzętu, najważniejsze, aby amory były bez luzów, bo te elementy da się wykorzystać i fajnie, gdyby nie było to jakieś badziewie typu zoom, czy suntour najlepiej jakiś rockshox lub coś podobnej klasy, o ile w takiej kasie można na coś liczyć.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018   

Siema posiadam akurat taki rowerek na sprzedaż na rock shocku pilocie powietrznym ,wszystko w nim jest ok ,sprzedaje bo kupiłem ostatnio fulla możemy się dogadać bo mam jeszcze pakiet do remontu bo jedno ogniwo mi się spaliło a ten rowerek z tym Twoim silnikiem chodził super bo kiedyś bionxa od Ciebie kupiłem sterownik itp 🙂 chyba pisał do Ciebie kolega odnośnie tego pakietu co do roweru to koła 26 cali , obręcze mu wymieniałem ogólnie sporo rzeczy było wymieniane ,składany był w halfie we Wrocławiu ,napisz czy Cię interesuje to porobie fotki i opisze go dokładniej 🙂
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018   

Zapodaj chociaż z jedno zdjęcie i cenę na PW, bo to dla mnie kluczowe.
Potrzebuję sam rower bo chciałbym zamontować tam bidon, aby na zlocie mogli sobie forumowicze pojeździć i po testować moje całe zestawy, z resztą do testów będą dostępne też na co dzień w łodzi, jakby ktoś chciał się przejechać przed zakupem.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018   

Poszło pw :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group