ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Lublin i okolice
Autor Wiadomość
pawel76 
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 23 Maj, 2018   Lublin i okolice

Przypadkowo znalazłem temat rowerów elektrycznych i forum, które mnie zainteresowało. Szukam osób z Lublina i okolicy, które jeżdżą na takich rowerach, bo chętnie bym taki rower obejrzał przed zakupem. Interesują mnie zestawy do konwersji.
Ostatnio zmieniony przez pawel76 Śro 23 Maj, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ev-drive.eu 
stażysta


Wiek: 66
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 165
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 23 Maj, 2018   

Taki żarcik , jestem z Lublina i mam rower , tylko że jest to samochód elektryczny Rover 75 , którym jeżdżę już 5 lat.
Pozdrawiam .
 
 
pawel76 
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 31 Maj, 2018   

W dniu wczorajszym wybraliśmy się ze ślubną po marketach pooglądać te wynalazki. Oglądaliśmy fabryczne, marketowe 250 miejskie oraz fulla z decathlonu. Na twarzy mojej żony banan, mi również to się spodobało, ale mam niedosyt, brak mocy itd. Czy ktoś w okolicach dysponuje ciut mocniejszym pojazdem?
 
 
Bagiusz 
początkujący


Wiek: 49
Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: lublin
Wysłany: Czw 31 Maj, 2018   

Poczytaj fora, pooglądaj na YT. Te rowery w marketach są na moje oko kiepskiej jakości. Zainteresuj się ich mocą i wielkością akumulatora bo ich cena tylko nieznacznie przekracza wartość porządnej baterii :) . Odpowiedz sobie na pytanie do czego ma ci służyć taki rower. Kryteria to: moc, zasięg, prędkość .... od tych trzech parametrów zależy cena wyposażenia i pojazdu. Jestem z pod Lublina i tak samo jak ty złapałem tego bakcyla ... jak już coś złożymy to się spotkamy gdzieś na trasie :P
 
 
slow 
kierownik


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 336
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Czw 31 Maj, 2018   

Jeśli to ma być rower do pedałowania to 250W w zupełności wystarczy.
Jak robiłem też się zastanawiałem nad mocniejszym bo każdy pisze o mocniejszym ale nie żałuję.
Ważę ponad 90km i przekładniówka mxus08 spokojnie daję radę. Po prostej jeżdże na ok 70-120W, jak w górki się wybiorę to zdarza się że 100% mocy dam ( w szczycie koło 450W).
Na malutkiej baterii bidonowej 13Ah ponad 100km na wspomaganiu przejechałem.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2018   

Do tych rozważań warto wziąść pod uwagę ze srednio w nogach mamy ok 200W i to niezbyt dlugo.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
tomek701 
prezes


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 545
Skąd: Chełm
Wysłany: Pon 04 Cze, 2018   

Witaj jestem z Chelma mam dwa rowerki jeden żony 250 wat na przekładniowce. Drugi mój bezprzekładniowy silnik niby 250 ale przewoltowany na 48 v giant syncdrive na tym sterowniku w szczycie bodajże 750wat. Giant to około 40 km/h wyciaga ze mną ,ale jestem wagi lekkiej :) Koledzy mają rację z marketowymi daj sobie sopkój za te same pieniadze a nawet mniejsze złozysz sobie rower o wiele lepszy. Jak by coś pisz na priva
 
 
Bolt-ebike 
początkujący
Bolt ebike


Wiek: 32
Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 22
Skąd: Śrem
Wysłany: Wto 30 Lip, 2019   

Jak jesteś jeszcze zainteresowany to napisz na PW.
Mamy osobę która przerabia rowery w Lublinie, pomogłaby Ci dobrać zestaw.

Pozdrawiam
Bolt-ebike
_________________
Wojciech Wybieralski
Bolt - zestawy do konwersji
http://www.bolt-ebike.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group