ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bafang bbs02 750W 48V
Autor Wiadomość
mlaster 
początkujący


Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 21
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 22 Sie, 2018   Bafang bbs02 750W 48V

Witam mam pytanie posiadam bafang bbs02 silnik zakupiłem w grudniu 2017 od pspower z Ali bateria 48V 14ah stan jak nowy ogniwa LG. Na silniku i baterii zrobiłem 2.5k km. Od samego początku miałem problem z wyświetlaczem a mianowicie po wyłączeniu niechcial się włączyć musiałem wyłączyć na baterii aby wystartował lecz nigdy mi to nie przeszkadzało drugi problem to silnik zaczął hałasować przy dużym obciążeniu tak jak by łożysko jakieś bez obciążenia wszystko się kręci super i cicho do zestawu dołączam korby z lekki oraz tarcze 42t również z lekkie oprócz tego kabel do programowania przycisk hamulca przydatny do zmiany przełożeń oryginalne korby bafang ne używane orginalna tarcze 44 nie używana oraz klamki bafang również nie używane.
Moje pytanie brzmi ile można dostać za taki zestaw w takim stanie ponieważ niemal czasu się tym zajmować i naprawiać.
 
 
wibi 
szef


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 1072
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 22 Sie, 2018   

To dział "Kupię,zamienię,szukam" więc nie wiem co chcesz? Sam kupiłem w tym roku 2 silniki BBS01, jeden o przebiegu 1,2kkm za450 zł a drugi 2.8kkm za 350zl.Oba w 100% sprawne więc ty za uszkodzony czego sie spodziewasz? Może jednak lepiej naprawić a jak nie wiesz jak to jestem z Będzina i Bafangi znam i mogę pomóc.
 
 
mlaster 
początkujący


Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 21
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

Bafang się naprawił po prostu nie posmarowałem nowo założonego łańcucha. Chce złożyć coś nowego i zastanawiam się nad sprzedażą lecz sądząc po cenach za jakie udało ci się kupić lepiej zostawić GO.
Proszę o przeniesienie postu do działu kawiarenka
 
 
mlaster 
początkujący


Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 21
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

mlaster napisał/a:
Bafang się naprawił po prostu nie posmarowałem nowo założonego łańcucha. Chce złożyć coś nowego i zastanawiam się nad sprzedażą lecz sądząc po cenach za jakie udało ci się kupić lepiej zostawić GO.
Proszę o przeniesienie postu do działu kawiarenka


Atak szczerze to ile mógłbym dostać za taki cały kompletny zestaw z baterią
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group