ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rowery marki Impuls - prośba o opinie
Autor Wiadomość
DarekD 
początkujący
DarekD


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018   Rowery marki Impuls - prośba o opinie

Cześć! Znacie rowery marki Impuls? Czy są dobrej jakości? Jak wygląda ich serwis w Polsce? Są warte swojej ceny? Z założenia to mają być rowery do dojazdów do pracy i na wycieczki poza miasto w weekendy dla mnie i żony. Modele jakie nas interesują:
https://mocnerowery.pl/impuls-epsilon.html
https://mocnerowery.pl/rowery-elektryczne-impuls/impuls-scala-white.html
_________________
phpBB by Przemo wiecznie żywe!
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018   

bla bla bla kolejny pierwszopostowy agent reklamowy :P
 
 
DarekD 
początkujący
DarekD


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018   

Oooo, widzę, że na forach bycie początkującym to nadal zbrodnia, a zdobycie odpowiedzi na proste pytanie jest niemal niemożliwe :mrgreen:

Mogę przeformułować pytanie jeśli podawanie linków lub marek jest tutaj niemile widziane. Nie chcę dostać bana jednak. Do decyzji admina, która wersja pytania ma zostać.

Więc sprawa wygląda tak.

- mam kilkanaście tysięcy złotych do wydania (zarobiłem je w lepszym biznesie niż spamowanie po niszowych forach :razz:
- w tym budżecie chce kupić dwa rowery elektryczne, damski i męski, nadające się do jazdy po mieście i na wycieczki
- jednego producenta, tak żeby wszystko co związane z rowerami móc załatwić w jednym serwisie i mieć wymienne baterie
- nie od chińczyka,
- nie samoróbka,
- dobrze wykonany, w miarę ładny, na dobrych częściach, solidny, warty swojej ceny, który posłuży nam parę lat bez większych problemów

Znacie marki i modele, które spełniają te wymagania i są godne polecenia według waszego eksperckiego osądu? :)
_________________
phpBB by Przemo wiecznie żywe!
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018   

a co mnie to obchodzi? takich postów, takich "poczatkujacych" jest tu na peczki daruj sobie... tłumaczenia bo wiesz kto sie tłumaczy masz worek hajsu kup sobie falcona 10kw a banan cie obleci dookoła głowy no ale to nie o to chodzi ... wiem nie mozesz trzeba hajs kosić nie wydawac na towar konkurencji btw powodzenia ;)
 
 
DarekD 
początkujący
DarekD


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018   

Worki hajsu to ja wydaję gdzie indziej, a to są drobne - do wydania na przejażdżki z żoną 8)

W związku z tym szukam zwykłych, legalnych, eleganckich i bezproblemowych rowerów elektrycznych. Znajdzie się tu ktoś chcący doradzić bez rozkręcania gównoburzy? :lol:
_________________
phpBB by Przemo wiecznie żywe!
 
 
wibi 
szef


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 1072
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2018   

DarekD napisał/a:
... w tym budżecie chce kupić dwa rowery elektryczne, damski i męski, nadające się do jazdy po mieście i na wycieczki
- jednego producenta, tak żeby wszystko co związane z rowerami móc załatwić w jednym serwisie i mieć wymienne baterie
- nie od chińczyka,
- nie samoróbka,..

W jakim ty świecie żyjesz? są albo chińskie (obojętnie jaka marka) lub "samoróbki" w których silnik też chiński. A o serwisie też raczej zapomnij
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2018   

Mnie sie ten rower podoba. Proponuję abyś sie dowiedzial czy aku nie ma zabezpieczenia przed wymiana ogniw. Jesli będziesz kupowal dwa rowery, to kup z takim samym modulem akumulatorow.
Jestes z W-wy, szukaj sklepu z W-wy aby :a) sprawdzic rower przed zakupem, b) miec serwis na miejscu.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
DarekD 
początkujący
DarekD


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2018   

wibi napisał/a:
DarekD napisał/a:
... w tym budżecie chce kupić dwa rowery elektryczne, damski i męski, nadające się do jazdy po mieście i na wycieczki
- jednego producenta, tak żeby wszystko co związane z rowerami móc załatwić w jednym serwisie i mieć wymienne baterie
- nie od chińczyka,
- nie samoróbka,..

W jakim ty świecie żyjesz? są albo chińskie (obojętnie jaka marka) lub "samoróbki" w których silnik też chiński. A o serwisie też raczej zapomnij


Zdaję sobie sprawę, że części są chińskie. Faktycznie liczyłem, że polska montowania zapewnia chociaż gwarancję i serwis.

WojtekErnest napisał/a:
Mnie sie ten rower podoba. Proponuję abyś sie dowiedzial czy aku nie ma zabezpieczenia przed wymiana ogniw. Jesli będziesz kupowal dwa rowery, to kup z takim samym modulem akumulatorow.
Jestes z W-wy, szukaj sklepu z W-wy aby :a) sprawdzic rower przed zakupem, b) miec serwis na miejscu.


Te rowery są dostępne w Warszawie. Dlatego też nimi się zainteresowałem. Linki są z innego sklepu bo jest najlepiej wypozycjonowany w Google najwyraźniej :)
_________________
phpBB by Przemo wiecznie żywe!
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2018   

Na początku myślałem ze ten pierwszy post to kryptoreklama. Ale spojrzałem w IP piszącego i doszedłem do wniosku ze to tylko wygląda jak jednopostowy spam, ale to normalny użytkownik:)
 
 
DarekD 
początkujący
DarekD


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2018   

Arbiter napisał/a:
Na początku myślałem ze ten pierwszy post to kryptoreklama. Ale spojrzałem w IP piszącego i doszedłem do wniosku ze to tylko wygląda jak jednopostowy spam, ale to normalny użytkownik:)


Normalny normalny :)

Nawet byłem już oglądać te rowery w Warszawie. I nawet przypadkiem trafiłem do sklepu dystrybutora, który sprowadza te rowery do Polski.

Nam mieszane odczucia co do nich. Jednak mi to pachnie trochę drogą chińszczyzną, chociaż wrażenia z jazdy dobre i wygląd też nieco lepszy od innych.

Chyba będę jednak próbował złożyć coś swojego w tym budżecie
_________________
phpBB by Przemo wiecznie żywe!
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2018   

W cenie jednego fabrycznego zelektryfikujesz dwa rowery ofc mając rowery własne 2-3k pln na instalacje do roweru trzeba przyszykować jesli zrobisz sobie baterie samodzielnie to urwiesz dodatkowo nawet jakies 500pln ale jeśli nie masz doświadczenia w tej materii lepiej żeby ktoś zrobił to dla ciebie kto sie na tym zna bo błąd przy składaniu pakietu li-ion może bardzo drogo kosztować( ryzyko pożaru baterii to najmniejsze zmartwienie gdy w drodze sie zdarzy ale gdy ma miejsce w garażu/mieszkaniu to już mało fajnie )
 
 
JAC56 
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 24
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2018   

Gdybym miał worki hajsu do wydania zainteresowałbym się rowerem Unibike Energy:
https://www.youtube.com/watch?v=FSx4iHpkQDQ

Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group