ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hulajnoga? potrzebna pomoc
Autor Wiadomość
Marcin1812 
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2018   

Zarówno SXT jak i Dualtron wydają się do siebie bardzo podobne. Na Dualtrona sam sobie ostrzyłem zęby, bo to jest sprzęt bezkompromisowy. 90km/h... widziałem gdzieś na YT jak koleś wyprzedzał samochody na drodze :)
Poza tym jego amortyzacja to marzenie...

Dla mnie jednak jego osiągi i gabaryty są zbyt duże. W mieście nie byłbym w stanie wykorzystać tego potencjału, nie mówiąc już o swoich umiejętnościach (90km/h to już w zasadzie ubiór jak na motor... A wg mnie hulajnoga ma też tę zaletę, że można na niej jeździć w stroju takim jaki akurat potrzebujemy).
Poza tym ciężar wyklucza dla mnie jej wygodne przenoszenie w miejskich zakamarkach.

Jednak na Twoim miejscu brałbym tego sprzęta chyba w ciemno :)
Zauważ, że Mini Pro ma dopuszczalną wagę nieco mniejszą niż Twoja. A taki Dualtron myślę nie będzie miał absolutnie żadnego problemu. Poza tym jego waga raczej nie powinna być dla Ciebie tak dużą przeszkodą jak np dla mnie.

Tak czy inaczej sprzęt jest bezkompromisowy i już sam fakt posiadania takiego cudeńka ma w sobie ten właściwy smaczek... :)
 
 
verde 
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018   

Czy ktoś się spotkał z hulajnogami ecorider?

https://eco-way.pl/p/152687/19894/hulajnoga-elektryczna-ecorider-l8-dual-motor-hulajnogi-elektryczne-pojazdy-elektryczne.html
 
 
E-Ride 
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd: MMz
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2018   Re: Hulajnoga? potrzebna pomoc

verde napisał/a:
Na wstępie, dzień dobry wszystkim zelektryzowanym. Jestem kompletnym laikiem w temacie, a elektrykami zacząłem się interesować głównie przez blinkiego i hulajnogę mojej córki. Zważywszy że strasznie rajcuje mnie jazda hulajnogą (pomimo mojej dość słusznej masy 120 kg) pomyślałem że poszukam takiej elektrycznej. Chciałbym by prędkość maksymalna była powyżej 30 km/h a zasięg oscylował w bezpiecznych 20km+. Fajnie by hulajnoga była poręczna coś jak Xiaomi m365, pytanie czy to w ogóle realne? czy jednak muszę się rozejrzeć za czymś w stylu SXT 1600 XL. Czy xiaomi będzie wystarczające po "tuningu"? Czy może kupić coś jeszcze innego i przerobić tak jak to większość z Was tutaj robi?



Poręczna hulajnoga elektryczna, waga 10,9 kg, z prędkością + 30km/h, zasięgiem + 30km (i KERS), bardzo solidna i trwała to np. SXT Light.

Katalogowo wytrzymałość do 125 kg (choć wytrzymuje nawet do 150 kg). Udokumentowane przebiegi po kilka - kilkanaście tysięcy km.

W tej chwili SXT Light dostępna jest w 3 modelach: SXT Light Eco, SXT Light Plus i SXT Light Plus V.

Z mniejszych hulajnóg SXT Neo jeździ ponad 30km/h i ma zasięg ok. 20km, nośność 120kg, waga tylko 9,7kg.
 
 
Marcin1812 
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018   

Drogie... Mają je chyba w ehulajnoga.pl Fajny sklep na Bemowie. Wygląda że znają się na swojej robocie no i nie są tylko pośrednikami, ale potrafią też złożyć coś czasem samemu :)
 
 
Jan1969 
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 10 Paź, 2018   

verde napisał/a:
Czy ktoś się spotkał z hulajnogami ecorider?

https://eco-way.pl/p/152687/19894/hulajnoga-elektryczna-ecorider-l8-dual-motor-hulajnogi-elektryczne-pojazdy-elektryczne.html


Macie jakieś doświadczenia z hulajnogą ecorider L8 - rzeczywisty zasięg, jakość wykonania, wrażenia z jazdy itp.
 
 
Gog 
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pią 08 Mar, 2019   Re: Hulajnoga? potrzebna pomoc

verde napisał/a:
Fajnie by hulajnoga była poręczna coś jak Xiaomi m365, pytanie czy to w ogóle realne?

Jest już nowa wersja hulajnogi m365: https://nahulajnogi.pl/nowosc-xiaomi-mi-electric-scooter-pro-nowa-wersja-popularnej-hulajnogi-m365,2.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group