ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
voilamart S1300
Autor Wiadomość
sebal7 
młodzik
sebal7


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 81
Skąd: Gdansk
Wysłany: Pią 16 Lis, 2018   

Rower po testowałem i jeździ się super .Sterownik blokowy trochę szybko reaguję rzekł bym gwałtownie .Tak jak kolega Mariusz_p nadlałem druty pomiarowe i rowerek pomyka nieźle ,Prędkości do 50-55km/h . Do pracy mam 9km ale robiłem specjalnie 10km dłuższą trasą aby się nacieszyć .Trzeba uważać na zakrętach jak się dotyka pedał to dość mocno wspomaga.
Zasięg powinienem mięć około 40km ale jeszcze nie udało mi się sprawdzić . Na innym forum doczytałem żeby mieć regenerację czyli hamowanie silnikiem to trzeba połączyć EBS z BKL od czujnika hamulca i wtedy działa , ja jeszcze tego nie podłączyłem bo mam standardowe blokady osi które były w zestawie czyli podkładka z zagięciem .Podczas jazdy wieczorem z pracy okazuje się ze moje światło było za słabe kiedy pomykałem 40km na godzinę nie było widać dziur w asfalcie .Więc zakupiłem za 40zł 1300lm 30w lampkę z chin (jeszcze nie sprawdzałem ). Ogólnie gripy czyli manetka i rączka druga to tandeta więc zamówiłem 11.11 nowe i dotego manetkę kciukową z voltomierzem bo chciałem widzieć jak ucieka mi voltarz .
Przy okazji zakupiłem kierownicę karbonową za 68zł wygiętą z łącznikiem u góry bo pozycję mam trochę kolarską i ręce mi się męczą . Ogólnie polecam .Zestaw kupiłem przypadkiem na olx bo chciałem qs 205 35h ale czech zwrócił mi kasę więc sie rozmyśliłem i kupiłem tego.
Ps. Jazda na manetce to straszna nuda więc raczej jezdze na wspomaganiu .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group