ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Za krótka oś w mxusie
Autor Wiadomość
latek2 
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 02 Gru, 2018   Za krótka oś w mxusie

Witam. Nabyłem mxusa mx01c. Problem dotyczy osi po stronie kabla, gdzie oś na końcu jest ścięta pod kątem.Podczas montażu założyłem na oś podkładki, blokadę obrotu i zacząłem dociągać śruby. Pojawił się opór i nakrętka zaczela obracać się w kółko. Odkreciłem to i okazało się, że nakrętka jest zjechana, gwint na tym ściętym odcinku też nie wygląda najlepiej. Jednak zaryzykowałem, skręciłem to do kupy i przejechałem się. Blokada obrotu trzyma tak mocno, że całość wydaje się ani drgnąć. Co z tym teraz zrobić? Jeździć i się nie przejmować? Da się jakoś wymienić oś na dłuższą? Ktoś wie jaką nakrętke kupić i gdzie, z tego co widziałem to jest spory problem z dostępnością tych nakrętek...
 
 
Mariusz_p 
kierownik



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 319
Skąd: WLKP
Wysłany: Pon 03 Gru, 2018   

Osi nie wymienisz, bo to jeden element razem ze stojanem silnika. Kontroluj dociąg śruby. Ten silnik generuje spory moment obrotowy na starcie. Lubi się odkręcać. Jak nic się nie będzie luzowało korzystaj. Jeżeli coś się będzie działo podjechałbym do ślusarza z całością. Jak będzie dobry coś wymyśli.
_________________
Pakiety 18650 :) 7S, 10S, 13S, 14S, 16S - potrzebujesz coś ->pisz na pw :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group